Szukaj

Komiczna wpadka Ryszarda Petru i zaskakująca odpowiedź na pytanie dziennikarki [WIDEO]

08-04-2017 22:36
Ryszard Petru - TVP wiesz więcej Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Lider Nowoczesnej na swoim koncie ma ogromną ilość wpadek i dziwnych wypowiedzi. Tym razem polityk miał problem ze zrozumieniem prostego pytania reporterki „Gazety Wyborczej”.

Jarosław Kaczyński wyszedł przed Pana wystąpieniem. Niektórzy twierdzą, że jakby wskazał, kto jest liderem opozycji – mówiła dziennikarka „Wyborczej”, sugerując, że prezes PiS poważniej traktuje Grzegorza Schetynę, szefa PO.

Ale przecież PiS ma największą ilość posłów, w związku z tym, to naturalne, że wyszedł – stwierdził Petru, mówiąc zupełnie nie na temat.

Szef Nowoczesnej w końcu skojarzył, czego dotyczy pytanie. Wtedy padła jeszcze ciekawsza odpowiedź. Petru przekonywał bowiem, że Kaczyński wyszedł, ponieważ... bał się mu spojrzeć w oczy.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru w swoim stylu: „Jak nie wiadomo, o co chodzi, to… o coś chodzi” [WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Petru przekonywał o korzyściach z przyjęcia euro. Robert Winnicki wykazał, w czyim interesie tak naprawdę działa szef Nowoczesnej [WIDEO]

Za każdym razem, jak Jarosław Kaczyński jest na sali, a ja występuję, no to zasłaniają go jego współpracownicy z PiS-u, bo się boi patrzeć w oczy. Kilka razy coś takiego zauważyłem – mówił lider Nowoczesnej.

Warto przeczytać: Ryszard Petru obraził się na posła w Sejmie. „Nie jesteśmy na Ty…” [WIDEO]

Podziel się