Szukaj

Krystyna Pawłowicz taranuje posłankę PO [WIDEO]

03-01-2017 13:58
Pawłowicz taranuje posłankę PO Fot. Kinga Gajewska-Płochocka / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kinga Gajewska-Płochocka, posłanka Platformy Obywatelskiej 2 stycznia upubliczniła w Internecie nagranie, na którym widać, jak Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości, wyraźnie poirytowana, próbuje ją odepchnąć.

Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc – napisała na Facebooku Kinga Gajewska-Płochocka, komentując opublikowane nagranie.

Posłanka PO upubliczniła film po otrzymaniu zapisu całego zajścia z kamery sejmowej. Do incydentu doszło 16 grudnia, czyli wtedy kiedy zaczął się strajk posłów opozycji w Sejmie.

Koniecznie przeczytaj: Pawłowicz odpowiada Komorowskiemu, który „czuł satysfakcję” po ataku na nią

Czytaj też: Krystyna Janda mówi, że „to był okropny rok” i że „chce się jej płakać”

Zdenerwowanie Pawłowicz, która wracała z mównicy sejmowej, prawdopodobnie związane było z tym, że Gajewska blokowała jej przejście do jej miejsca. Pytanie tylko, czy użycie siły było konieczne?

Oczywiście należy zaznaczyć, że nie tylko posłowie PiS uciekają się do rozwiązań siłowych. Po tym jak opozycja rozpoczęła okupację Sejmu głośno było między innymi o zachowaniu Pawła Olszewskiego z PO, który miał spowodować upadek Marka Suskiego z PiS. Więcej tutaj: To nie Szczerba powalił na ziemię Suskiego. Jest nowe nagranie! [WIDEO].

Warto przeczytać: Kaczyński o „Uchu Prezesa”: Rozmija się z rzeczywistością. Są ludzie, którzy mogą czuć się skrzywdzeni

Podziel się