Szukaj

Czy Paweł Chruszcz został zamordowany? Dziennikarze śledczy publikują materiał ws. tajemniczej śmierci polityka [wideo]

22-06-2018 11:11
Magazyn śledczy Anity Gargas, śmierć Pawła Chruszcza Fot. publicystykatvp / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W najnowszym „Magazynie śledczym Anity Gargas” dziennikarze TVP próbują odpowiedzieć na pytania związane z tragiczną śmiercią Pawła Chruszcza - radnego z Głogowa, który nagłaśniał lokalne afery.

Jedno jest pewno. Zarówno rodzina polityka, jak i jego znajomi nie wierzą w wersję o samobójstwie. Wszyscy zgodnie podkreślają, że Paweł był silnie psychicznie osobą i sam nie odebrałby sobie życia. Zresztą miał po co żyć – żona i dwójkę dzieci były dla niego najważniejsze, poza tym miał swoje plany zawodowe i polityczne. Mówiło się nawet, że ma szansę zostać prezydentem Głogowa.

Dziennikarze w materiale poruszają temat lokalnych afer, jakie nagłaśniał radny, m.in. chodzi o nieprawidłowości w państwowym zakładzie produkcji miedzi oraz sprawę przedszkola, w których dochodziło do znęcania się nad niepełnosprawnym dzieckiem.

Koniecznie przeczytaj: Głogowski radny i brat posła zginął w niejasnych okolicznościach. Paweł Chruszcz był na tropie poważnych afer. Rodzina nie wierzy w samobójstwo

Czytaj też: Brat Pawła Chruszcza dementuje ostatnie doniesienia mediów, które miały potwierdzać wersję o samobójstwie

Prokuratura badające sprawę podkreśla, że brane są pod uwagę trzy możliwości: samobójstwa, samobójstwa pod presją innych osób oraz zabójstwa z upozorowaniem samobójstwa. W śledztwie badane są wątki publicznej działalności Pawła Chruszcza i afer, które nagłaśniał.

Materiał można obejrzeć tutaj.

O wyjaśnienie śmierci polityka walczy jego brat, poseł Sylwester Chruszcz, który ostatnio zabrał głos na sesji Rady Miasta Głogowa.

Warto przeczytać: Nowe informacje ws. tragicznej śmierci Pawła Chruszcza. Prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich

Podziel się