Szukaj

Posłowie okupujący Sejm wydali „oświadczenie” ws. zamachu w Berlinie [WIDEO]

20-12-2016 20:35
Opozycja w Sejmie - oświadczenie ws. zamachu w Berlinie Twitter / screen Twitter
Podziel się

Posłowie opozycji od piątku okupują salę plenarną Sejmu. Teraz w sieci ukazało się nagranie, na którym kilku przedstawicieli „zjednoczonej opozycji” komentuje zamach w Berlinie i wyraża swoją solidarność. Odpowiedź internautów na ten film niekonieczna była pozytywna.

Nagranie zostało zamieszczone na Twitterze w poniedziałek wieczorem przez posłankę Nowoczesnej Monikę Rosę.

Solidaryzujemy się w bólu z rodzinami ofiar, które straciły bliskich w tragedii w Berlinie. Przekazujemy wyrazy współczucia. Jesteśmy myślami z rannymi i rodzinami ofiar. Jesteśmy myślami z mieszkańcami Berlina. Potępiamy przemoc, która odbiera niewinnym ludziom życie - mówią u posłowie okupujący Sejm.

Koniecznie przeczytaj: Po zamachu w Berlinie Niemcy mają nowego bohatera. Jest nim... imigrant z Libanu

Czytaj też: Ciężarówka z zamachu w Berlinie… eksponatem w muzeum?

Po opublikowaniu filmu wielu internautów wyraża swoje oburzenie, twierdząc, że posłowie opozycji próbują ugrać coś na ludzkiej tragedii, niektórzy zauważają też, że w „oświadczeniu” nikt nie wspomina, że w Niemczech zamordowany został Polak.

Wskazuje się również na hipokryzję ze strony posłów PO i Nowoczesnej, którzy zachęcali do przyjmowania uchodźców (niektórzy nawet tylu ile tylko się da), a teraz wyrażają swoje współczucie dla rodzin ofiar mordowanych przez islamskich terrorystów.

Warto przeczytać: Drastyczne szczegóły identyfikacji ciała zamordowanego w Berlinie Polaka

Podziel się