Szukaj

Tomasz Cimoszewicz w obraźliwy sposób zaatakował Adama Andruszkiewicza. Poseł Wolnych i Solidarnych nie pozostał mu dłużny [foto]

12-03-2018 12:17
Adam Andruszkiewicz Fot. Telewizja Republika / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Niedawny wpis Adama Andruszkiewicza na temat postawy posłów PO, którzy głosowali przeciwko zakazowi handlu w niedzielę, niespodziewanie sprowokował burzliwą dyskusję z Tomaszem Cimoszewiczem. Obydwaj parlamentarzyści nie szczędzili mocnych słów.

Ostra wymiana zdań pomiędzy tymi politykami rozpoczęła się kiedy, poseł Wolnych i Solidarnych zabrał głos ws. niedawnego zachowania działaczy Platformy Obywatelskiej, którzy protestowali przeciwko wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę:

Kiedy w piątki kończą się obrady Sejmu, posłowie PO tłumnie spieszą do swoich domów, aby tam w weekend odpocząć i spędzić czas z rodziną. Dziś, ci sami posłowie chcą kazać tysiącom pracowników marketów wracać do ciężkiej pracy w Niedzielę. HIPOKRYCI!

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Cimoszewicz o pomyśle obniżki pensji posłów: „Jesteśmy wybrańcami narodu. Powinniśmy zarabiać więcej” [wideo]

Czytaj też: „Przecież ci prokuratorzy są znani z nazwisk” – Adam Andruszkiewicz wzywa do ukarania osób, które skazały Tomasza Komendę [wideo]

To właśnie ten wpis bardzo nie spodobał się Tomaszowi Cimoszewiczowi, który niedługo potem w sposób zupełnie nieprzystający polskiemu parlamentarzyście zaatakował swojego konkurenta politycznego:

Amebo polskiego parlamentaryzmu, startowałeś z list "wolnościowców". Rozumiem że jedyna wolność o którą wam chodziło to wolność do zmiany barw partyjnych i robienia dobrze na kilometrówce bez prawa jazdy. Ale od wolności wyboru obywateli wara gdy nie wiesz co to znaczy.

Na odpowiedź posła Adam Andruszkiewicza nie trzeba było długo czekać. W swoim kolejnym tweecie napisał:

Wnuk żołnierza Armii Czerwonej i syn czerwonego barona, który dziś broni emerytur dla SB - ubliża mi, bredzi o "polskim parlamentaryzmie" i "wolności". O polską wolność to walczyli moi dziadkowie - właśnie z takimi, jak twój ojciec i dziadek, których bronisz. Także zamilcz.

Warto przeczytać: Poseł Adam Andruszkiewicz ustanowił nagrodę dla mediów publikujących fake newsy. Internauci będą mogli wybierać „Lisa Roku” [wideo]

Podziel się