Szukaj

Poseł Wójcikowski na kilka dni przed śmiercią: „Przyszedł do mnie jeden z takich smutnych panów...” [WIDEO]

22-01-2017 23:06
Rafał Wójcikowski, Kukiz15 Fot. eMisjaTv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Rafał Wójcikowski zginął w czwartek 19 stycznia w wyniku wypadku samochodowego. W mediach podano, że poseł Kukiz’15 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki. Jednak w sieci pojawiają się kolejne sugestie, że śmierć polityka nie była przypadkowa.

14 stycznia Rafał Wójcikowski podczas spotkania „Pobudki” w Krzyżewie powiedział, że w związku z jego aktywnością na giełdzie odezwali się do niego „smutni panowie”. Z wypowiedzi polityka wynika, że groźby pojawiły się, gdy trafił na spółkę, „którą nie powinien się interesować”

Ja swój majątek zrobiłem na GPW. Dopóki nie przekroczyłem pewnej określonej wartości aktywów, to nikt się mną nie interesował (...), a po przekroczeniu określonej kwoty i po zainteresowaniu się spółkami pewnych określonych panów - smutnych, to aż nadto zaczęli się interesować – zdradził poseł.

Koniecznie przeczytaj: Nie żyje poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski

Czytaj też: Szokująca relacja świadka tragicznej śmierci posła Kukiz’15. Ratownik twierdzi, że można go było uratować [WIDEO]

Nie poznamy nazwisk i nazw? – zapytał prowadzący.

Jak poseł podałby takie nazwisko, to wiecie co by było? Powiedzmy, że pewien określony pan, kiedy się jego spółkami zainteresowałem przy określonym limicie, to się dowiedziałem, gdzie mieszkam, gdzie mieszka moja rodzina – dodał Wójcikowski.

Poniższe nagranie z wypowiedzią posła to prawdopodobnie ostatnie z jego udziałem.

Z kolei niektórzy sugerują, że tragiczna śmierć polityka mogła mieć związek z jego krytycznym stosunkiem do nowelizacji ustawy hazardowej. Więcej na ten temat tutaj: Czy śmierć posła Wójcikowskiego ma związek z nowelizacją ustawy hazardowej? [WIDEO].

Wcześniej pojawiły się też doniesienia o niejasnych okolicznościach śmierci posła: Szokująca relacja świadka tragicznej śmierci posła Kukiz’15. Ratownik twierdzi, że można go było uratować [WIDEO].

Warto przeczytać: Pożegnanie posła Rafała Wójcikowskiego. Poruszające słowa Pawła Kukiza [WIDEO]

Podziel się