Szukaj

Posłanka Nowoczesnej będzie „dyżurować” w Sejmie w sylwestra od 22.00 do 6.00

31-12-2016 22:30
Nowoczesna - okupacja Sejmu w sylwestra Fot. N. / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wydaje się to nieprawdopodobne, ale opozycja nadal od 16 grudnia okupuje Sejm. Nie odpuścili w Wigilię, nie odpuszczają i w sylwestra. Jedna z posłanek Nowoczesnej „poświęciła” się sprawie - ma za zadanie siedzieć w Sejmie od 22.00 do 6.00 rano.

Posłanką Nowoczesnej, która ma najdłużej „pilnować” sali plenarnej w sylwestra w Sejmie została Katarzyna Lubnauer. Przed północą mają jednak dołączyć do niej koledzy i koleżanki, gdyż ugrupowanie Ryszarda Petru zapowiedziało składanie życzeń na żywo przez Internet.

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Lubnauer twierdzi, że ataki na Nowoczesną związane są z… wysokim poparciem dla Ryszarda Petru [WIDEO]

Czytaj też: Awantura w Sejmie. Połowie PO już rano przeprowadzili… próbę generalną okupacji Sejmu [WIDEO]

Z okupacji Sejmie nie rezygnują też posłowie Platformy Obywatelskiej.

Czekamy, aż marszałek wznowi obrady. Może dzisiaj na koniec roku wyciągnie rękę w stronę opozycji – pisze na Twitterze posłanka PO Elżbieta Gapińska, która na Twitterze zamieściła zdjęcie zrobione przed południem z Ewą Kopacz i Janem Rulewskim. Była premier chyba wpadła tylko na chwilę, bo nawet kurtki nie zdążyła ściągnąć.

Oprócz Katarzyny Laubner noc w Sejmie mają spędzić m.in. Cezary Tomczyk, Marzena Okła-Drewnowicz, Barbara Borys-Damięcka i Tomasz Nowak.

Podobno szampana nie będzie.

Warto przeczytać: Dziennikarz skomentował słowa posłanki Nowoczesnej: „Za te słowa to się Pani dostanie” [WIDEO]

Podziel się