Szukaj

Ojciec Leon Knabit o postulatach środowisk LGBT: „To jest kpina z etyki”

20-03-2019 15:57
o. Leon Knabit Fot. Opactwo Benedyktynów w Tyńcu / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Ojciec Leon Knabit opublikował w mediach społecznościowych mocny wpis, w którym odniósł się do postulatów środowisk lewicowych, w tym ruchu LGBT+, dotyczących dzieci.

W swoim wpisie ojciec Leon Knabit ostro skrytykował postulaty dotyczące aborcji oraz wczesnej edukacji seksualnej:

Jeśli jakakolwiek grupa ludzi wśród swoich haseł na czołowych miejscach stawia zabijanie dzieci nienarodzonych i deprawacja tych, co się jakoś urodziły, to nie jest polityka. To jest etyka, a właśiwie kpiny z etyki. Przeciw człowiekowi. I tu trzeba wołać!!! Więc wołam: Ludzie, opamiętajcie się! Nawróćcie się do Boga Waszego! Tak, Waszego! Miłosiernego!

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Zofia Klepacka o rządach Rafała Trzaskowskiego: „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” [foto]

Jakiś czas temu ojciec Leon Knabit poruszył ten temat w felietonie opublikowanym na łamach „Dziennika Polskiego”. Duchowny pisał w nim m.in. o szkodliwości edukacji seksualnej małych dzieci: 

Znawcy psychologii rozwojowej dziecka, a do tego wierzący w Boga, uważają, że przyjemność seksualną trzeba podporządkować głównemu jej celowi – rozmnażaniu się, a godność człowieka wymaga uszanowania jego strefy intymnej od najwcześniejszych lat.

Zakonnik podkreślił również, że przy obecnym stanie prawnym propagowanie seksu wśród dzieci jest traktowane jako przestępstwo o charakterze pedofilskim, które jest karane więzieniem. Jak jednak dodał, wprowadzenie odpowiedniej Deklaracji może to radykalnie zmienić: 

Gdyby jednak administracyjnie wprowadzono Deklarację, jako powszechnie obowiązującą, była by to powtórka z administracyjnie wprowadzanego ateizmu w krajach komunistycznych. W konsekwencji należałoby wypuścić z więzień pedofilów, i jeszcze wypłacić odszkodowanie za to, że jako awangarda postępu byli prześladowani przez histerycznych homofobów.

Warto przeczytać: Szkocja: Ciało Polaka znalezione w spalonym aucie. Możliwe morderstwo. „Rodzina w Polsce jest zdruzgotana”

Podziel się