Szukaj

Opublikowano oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017. Zobacz też oficjalne zaproszenie [FOTO + WIDEO]

05-11-2017 23:53
Marsz Niepodległości 2017 - oficjalny plakat Fot. Marsz Niepodległości / wikimedia.org / Twitter / screen
Podziel się

Marsz Niepodległości już za kilka dni. W sieci pojawił się już oficjalny plakat promujący wydarzenie. Manifestacja, która przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada to największe patriotyczne wydarzenie tego typu w Europie.

11 listopada o godz. 15:00 z Ronda Dmowskiego wystartuje kolejny Marsz Niepodległości. Środowiska patriotyczne i narodowe będą w Warszawie świętować 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tegoroczne hasło Marszu Niepodległości „My chcemy Boga” ma stanowić odwołanie do fundamentu polskiej tożsamości narodowej.

W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 roku – chcemy iść pod sztandarami Boga! - wyjaśnił na konferencji prasowej w październiku prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

Koniecznie przeczytaj: Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

Czytaj też: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

Poniżej oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017:

Tutaj można również obejrzeć zaproszenie stanowiące oficjalny spot Marszu Niepodległości 2017. Świetnie zrealizowany materiał robi spore wrażenie:

Warto przeczytać: Absolutnie niesamowity materiał. Jak naprawdę wyglądał Marsz Niepodległości? Zupełnie inaczej niż usiłują nam wmówić media [WIDEO]

Podziel się