Szukaj

Oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2016 opublikowany!

26-10-2016 21:01
Plakat Marszu Niepodległości 2016 Fot. Marsz Niepodległości / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Ukazał się oficjalny plakat tegorocznego Marszu Niepodległości, który w tym roku przejdzie pod hasłem „Polska bastionem Europy”. Twórcy grafiki, która pojawiła się na plakacie wyraźnie nawiązali do najważniejszych polskich wartości.

Marsz Niepodległości, który odbędzie się w Warszawie 11 listopada wystartuje o godzinie 14.00 spod Ronda im. Romana Dmowskiego. Hasło tegorocznych obchodów, które brzmi „Polska bastionem Europy” ma podkreślać znaczenie tradycyjnych wartości i suwerenności państwa. Więcej na temat hasła i szczegółów marszu tutaj: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”.

Koniecznie przeczytaj: Trasa Marszu Niepodległości 2016

Czytaj też: Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

Plakat promujący wydarzenie, który opublikowali dzisiaj na Twitterze organizatorzy marszu, wyraźnie nawiązuje do wartości chrześcijańskich i patriotycznych. W centralnej części grafiki znajduje się kawalerzysta w zbroi polskiej husarii, w całość został wpisany czarny krzyż. Na plakacie umieszczono także zdjęcia uczestników Marszu Niepodległości, które zrobiono w czasie poprzednich edycji wydarzenia.

Tegoroczny marsz odbywa się pod patronatem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Organizatorami są Młodzież Wszechpolska i ONR.

Warto przeczytać: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”.

Podziel się