Szukaj

„Obywatelka RP” przyznaje, że tak naprawdę czuje się obywatelką… PRL! [WIDEO]

12-04-2017 01:32
Obywatelka RP i PRL na Krakowskim Przedmieściu Fot. TomaszCeglowski / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W czasie obchodów siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej, które miały miejsce na Krakowskim Przedmieściu 10 kwietnia tzw. „Obywatele RP” i inni przeciwnicy obecnego rządu nie odpuścili i manifestowali swoje niezadowolenie. Dochodziło do wielu gorszących zachowań, ale również do dość oryginalnych oświadczeń niektórych protestujących.

Jestem obywatelem Polski Rzeczpospolitej Ludowej, osoba wierząca, ale Jarosławowi życzę, aby ją zostawił – mówiła kobieta, która protestował przeciw rządowi.

„Obywatelka PRL” oburzała się, że policja ochraniała uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej, twierdząc, że ona nikomu nie zagraża. Po chwili jednak dała upust swoim emocjom.

Bluźnicie i dzielicie Polaków. Pamiętajcie, w piekle będziecie się smażyć WY, WY, WY! – groziła palcem zdenerwowana „obrończyni demokracji”, a jednocześnie miłośniczka okresu PRL.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz: do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Donalda Tuska

Czytaj też: Smoleńsk. Dramatyczny moment, kiedy reporter TVP zdaje sobie sprawę, z tego co się stało [WIDEO]

Warto przeczytać: Bulwersujące szczegóły sekcji zwłok Marii Kaczyńskiej ujawnione przez lekarza. Rosjanie zachowali się w sposób barbarzyński

Podziel się