Szukaj

Nowe informacje ws. Tomasz Komendy. Śledczy dotarli do nowego, ważnego świadka mieszkającego w USA

13-11-2018 13:47
Tomasz Komenda Fot. Zakochana w PL / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformował „Fakt”, prokuratorzy prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa 15-letniej Małgosi, za które na 25-lat więzienia został skazany Tomasz Komenda, dotarli do nowego świadka, który mieszka obecnie w USA. Zdaniem dziennika, posiada niezwykle ważne informacje w tej sprawie.

Niezwykle poszkodowany w tej sprawie Tomasz Komenda przebywał niesłusznie w więzieniu aż przez 18 lat. Dopiero w połowie marca br. wyszedł na wolność, a miesiąc później został uniewinniony przez Sąd Najwyższy. Mężczyzna wraz ze swoim pełnomocnikiem walczy obecnie o odszkodowanie w wysokości 18 mln zł.

Jak dotąd, w sprawie morderstwa w Miłoszycach aresztowano dwóch podejrzanych – Ireneusza M. i Norberta B. Śledczy nadal poszukują trzeciej niezidentyfikowanej osoby.

Koniecznie przeczytaj: Nowe informacje dotyczące sprawy Tomasza Komendy. Zamordowano ważnego świadka

Czytaj też: Szokujące nagranie z Zielonej Góry. Pijany recydywista brutalnie pobił taksówkarza. Wszystko nagrał świadek zdarzenia [wideo]

Z ustaleń „Faktu” wynika, że w śledztwie może dojść do przełomu. Udało się bowiem odnaleźć w USA świadka, który pracował w dyskotece, gdzie przed śmiercią bawiła się 15-latka. W rozmowie telefonicznej poinformował śledczych, że ma wiedzę na temat tej zbrodni i złoży swoje zeznania. 

Warto przeczytać: Tomasz Lis o wynikach wyborów samorządowych. „Tam, gdzie ludzie mogą oglądać TVN, to wynik PiS jest dramatycznie gorszy”

Podziel się