Szukaj

Nowoczesna przeprasza za zachowanie Scheuring-Wielgus. Tymczasem posłanka uważa, że nie zrobiła nic złego [WIDEO]

01-12-2016 12:19
Joanna Scheuring-Wielgus i Ewa Bugała Fot. Joanna Scheuring-Wielgus / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Jednym z głównych tematów wczorajszego dnia był incydent w Sejmie z udziałem posłanki Nowoczesnej Scheuring-Wielgus, która zaczepiła dziennikarkę TVP Ewę Bugałę. Polityk, która była w środę gościem programu „Minęła 20” (TVP Info) twierdziła, że nie zrobiła nic złego, tymczasem jej partia zdecydowała się przeprosić za zachowanie swojej posłanki.

Przypomnijmy, że w środę w Sejmie dziennikarka TVP, Ewa Bułaga została zaczepiona przez Joannę Scheuring-Wielgus, która domagała się od niej tzw. „setki”. Posłanka chciała udowodnić widzom, że materiały tworzone przez dziennikarką są zmanipulowane.

Pani nas nagrywa, teraz chciałabym nagrać coś dla Pani od siebie. Chciałabym nagrać informacje dla Pani widzów, którzy oglądają Pani programy – mówiła Scheuring-Wielgus do Bugały.

Koniecznie przeczytaj: Joanna Scheuring-Wielgus w radiu RMF. Cała seria wpadek posłanki Nowoczesnej [WIDEO]

Czytaj też: Jakubiak ostro o zachowaniu opozycji w Sejmie [WIDEO]

Pani robi informacje, które są zmanipulowane. Chciałabym to nagrać dla Pani widzów – dodała posłanka.

Zachowanie polityk przez wielu zostało uznane za przesadzone, niektórzy wręcz nazywali to atakiem na dziennikarkę. Również Nowoczesna musiała przyznać, że Scheuring-Wielgus trochę za bardzo poniosło.

Jeżeli Ewa Bugała z „Wiadomości” lub jakikolwiek dziennikarz z innych mediów poczuli się urażeni, to w imieniu klubu Nowoczesna przepraszam – oświadczył Paweł Rabiej, rzecznik klubu Nowoczesnej.

Nowoczesna nie planuje bojkotu mediów – dodał poseł.

Z kolei sama Scheuring-Wielgus wczoraj wieczorem na antenie TVP twardo broniła swojego stanowiska, twierdząc, ze nic złego nie zrobiła i tylko z Bugałą prowadziła rozmowę.

Warto przeczytać: Ewa Kopacz: Dacie Państwo przyzwolenie, że będziemy siedzieć? [WIDEO]

Podziel się