Szukaj

Posłowie Nowoczesnej ostentacyjnie opuścili Zgromadzenie Narodowej. Mocny komentarz Adama Andruszkiewicza [wideo]

13-07-2018 16:20
Adam Andruszkiewicz Fot. Adam Andruszkiewicz / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W piątek na dziedzińcu Zamku Królewskiego rozpoczęto uroczyste obrady Zgromadzenia Narodowego, które zorganizowano z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu i 100-lecia odzyskania niepodległości. W czasie powitania prezydenta Andrzej Dudy oraz premiera Mateusza Morawieckiego posłowie Nowoczesnej postanowili ostentacyjnie opuścić miejsce obrad. Ich zachowanie niezwykle dosadnie skomentował poseł Adam Andruszkiewicz.

Niedawno szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oficjalnie poinformowała, że jej ugrupowanie nie zamierza słuchać wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. Widać więc, że nie była to gołosłowna deklaracja i politycy tej partii rzeczywiście wyszli z obrad.

To dzisiejsze zachowanie polityków Nowoczesnej skomentował na Twitterze Adam Andruszkiewicz:

W czasie powitania Prezydenta i Premiera RP, posłowie Nowoczesnej na oczach zagranicznych gości i mediów, ostentacyjnie opuścili Zgromadzenia Narodowe. Jesteście żenującymi marionetkami wrogów naszej kochanej Ojczyzny. Idźcie sobie do Bundestagu!

Koniecznie przeczytaj: Adam Nawałka nie jest już selekcjonerem polskiej kadry. Szkoleniowiec przyznał, że popełnił błędy na mundialu [wideo]

Czytaj też: Adam Małysz skomentował mecz Polski z Japonią. Nie szczędził słów krytyki: „To było brzydkie pożegnanie”

Warto przeczytać: Adam Strug w TVN24: To nie jest „rzekomy postkomunizm”, tylko praktyczny. Kaczyński miał rację [wideo]

Podziel się