Szukaj

Nowe trzyminutowe nagranie ze szpitala w Egipcie. Kim są mężczyźni, którzy pilnowali Magdę Żuk? [WIDEO]

09-05-2017 19:36
Magdalena Żuk Fot. Magdalena Żuk / Facebook
Podziel się

W Internecie dostępny jest już dłuższa wersja zapisu monitoringu ze szpitala, do którego trafiła Magda na krótko przed swoją śmiercią. Nagranie w dość jasny sposób pokazuje, że Polka była pilnowana przez kilku mężczyzn.

Wczoraj polskie media dotarły do nagrań z egipskiego szpitala, do którego trafiła 27-latka. Dziewczyna rzekomo miała zdradzać objawy zaburzeń psychicznych. Jednak jeżeli przyjrzeć się nagraniom, widać wyraźnie, że Magdalena próbuje uciec, ale uniemożliwia jej to kilku mężczyzn, którzy ją cały czas pilnują.

Wiele osób, nie tylko internauci, ale też eksperci, zaczyna coraz głośniej sugerować, że Polka mogła stać się ofiarą handlu ludźmi, a pewnej grupie osób bardzo zależało, aby zrobić z niej wariatkę, która chciała popełnić samobójstwo.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Materiały ze szpitala, w tym wypowiedzi egipskich lekarzy sugerujących samobójstwo Magdy, można obejrzeć tutaj: Szokujące nagrania ze szpitala tuż przed śmiercią Magdaleny Żuk. Polka panicznie się czegoś bała [WIDEO]. O podejrzeniach związanych z handlem ludźmi pisaliśmy m.in. tutaj: Ujawniono całe nagranie z chłopakiem Magdy. Pada zdanie, które zostało przedtem wycięte [WIDEO].

Choć brzmi to jak teoria spiskowa, poniższy komentarz również zyskuje coraz większą popularnosć w sieci:

Warto przeczytać: Nagrania ze szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła Magdalena Żuk [WIDEO]

Podziel się