Szukaj

Kolejne nagrania ze szpitala w Egipcie. Magda słania się na nogach i rozmawia przez telefon [WIDEO]

10-05-2017 21:35
Magdalena Żuk Fot. Magdalena Żuk / Facebook
Podziel się

W Internecie ukazały się dzisiaj nowe nagrania z kamer egipskiego szpitala, do którego została przywieziona Magdalena Żuk. Tym razem zostały one zarejestrowane wcześniej, 28 kwietnia, czyli na dwa dni przed tragiczną śmiercią 27-letniej Polki.

Nagrania pokazują między innymi zapis z kamer zewnętrznych szpitala. Magda rozmawia przez telefon, spacerując po placu przed budynkiem. Cały czas w jej pobliżu znajduje się kilku mężczyzn, jeden z nich nagle do niej podchodzi, ale w ostatniej chwili rezygnuje, być może widząc kamery, i udaje, że „się rozciąga”. Dziewczyna choć porusza się o własnych siłach, wyraźnie jest osłabiona i idzie chwiejnym krokiem.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

Na następnym nagraniu zarejestrowano stojący na podjeździe bus. Wokół kręci się kilku mężczyzn. Jeden z nich prowadzi wózek, służący do transportu pacjentów. Czekają. W środku siedzi 27-letnia Polka.

W kolejnym ujęciu widać Magdę już wewnątrz budynku, na szpitalnym korytarzu. W pewnym momencie, kiedy przechodzi obok kamery, wygląda jakby jej było słabo i się dusiła, po chwili traci równowagę; dziewczyna sprawia wrażenie, jakby miała zaraz się przewrócić. Tutaj także nie jest sama – cały czas „towarzyszą” jej mężczyźni o ciemnej karnacji skóry.

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się