Szukaj

Nowe informacje ws. seksafery z Niesiołowskim. „Dziewczyna była od niego młodsza o 45 lat”

08-02-2019 17:40
Stefan Niesiołowski Fot. Pexels/Gazeta.pl / pixabay / YouTube / screen
Podziel się

„Super Express” podaje kolejne szczegóły seksskandalu ze Stefanem Niesiołowskim. Informator dziennika twierdzi, że poseł spotykał się z kobietami młodszymi od niego nawet o kilkadziesiąt lat.

Według prokuratory Stefan Niesiołowski pomagał załatwić trzech łódzkim biznesmenom milionowe kontrakty na dostawę miału węglowego i i fosforytów do Grupy Azoty. W zamian miał otrzymywać łapówki w postaci opłaconych usług seksualnych.

Śledczy ustalili, że w latach 2013-2015 doszło do około 30 takich spotkań.

Polegały one na organizowaniu i opłacaniu usług seksualnych świadczonych przez kobiety trudniące się zawodowo lub okazjonalnie prostytucją

Koniecznie przeczytaj: Stefan Niesiołowski komentuje seksaferę: „Żadnych wędlin nie brałem” [wideo]

Czytaj też: Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim. „Miał przyjmować łapówki w formie usług seksualnych” [wideo]

- informowała prokuratura w oficjalnym komunikacie.

„SE” twierdzi, że poza prostytutkami usługi świadczyły kelnerki pracujące w restauracjach należących przedsiębiorców.

Dziennik przytaczał wcześniej szczegóły zeznań kobiet, które skarżyły się na skąpstwo posła (Więcej tutaj: Nowe informacje ws. seksafery Niesiołowskiego. Wyciekły zeznania prostytutek. Kobiety skarżyły się na posła). Teraz, powołując się na relację informatora, „SE” podaje, jaki był wiek pań, z którymi spotykał się polityk.

Najmłodsza z kobiet ma mieć obecnie 30 lat. Ponieważ Niesiołowski ma 75 lat, różnica wieku wynosiła 45 lat – zauważają dziennikarze. Jeżeli do spotkania doszlo kilka lat temu, to kobieta miała wtedy nie więcej niż 26 lat.

Opłacano mu spotkania z prostytutkami, jak i z kelnerkami zatrudnionymi w restauracjach prowadzonych przez biznesmenów. Jedna z tych dziewczyn była młodsza od polityka o 45 lat. Część z nich złożyła bardzo szczegółowe zeznania w tej sprawie. Dysponujemy też materiałem wideo i nagranymi rozmowami telefonicznym

- relacjonuje informator „SE”.

Stefan Niesiołowski cały czas utrzymuje, że jest niewinny. W czasie jednej z ostatnich wypowiedzi stwierdził, że cała sprawa została spreparowana przez prokuraturę i CBA.

Warto przeczytać: Nowe informacje ws. seksafery Niesiołowskiego. Wyciekły zeznania prostytutek. Kobiety skarżyły się na posła

Podziel się