Szukaj

Padł jeszcze większy rekord! Policja podała nowe dane dotyczące frekwencji Marszu Niepodległości [foto+wideo]

11-11-2018 21:15
Marsz Niepodległości 2018 Fot. Avanti Ultras / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Według wcześniej podawanych wstępnych szacunków policji w marszu, który szedł 11 listopada ulicami stolicy Warszawy brało udział 200 tys. osób. Teraz okazuje się, że w patriotycznym pochodzie uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób więcej.

Ostateczne wyliczenia policji wskazują, że w dzisiejszym marszu w Warszawie wzięło udział 250 tys. osób. Na koncercie, który odbył się na zakończenie patriotycznej manifestacji zostało 6 tys. osób. W komunikacie podkreślono, że marsz z okazji Święta Niepodległości przeszedł spokojnie.

Wspólny Wielki Marsz Niepodległości kończy się. Było to największe w historii @Policja_KSP zabezpieczenie. W Marszu wzięło udział 250 tys. osób, a na koncercie kończącym Marsz pozostało 6 tys. osób. Było spokojnie. Dla nas służba nie kończy się, dalej dbamy o bezpieczeństwo

Koniecznie przeczytaj: Znamy trasy wszystkich marszów, które przejdą 11 listopada. KOD ma powody do zmartwień

Czytaj też: Wszystkie marsze z okazji 11 listopada zakończone. Jaka była frekwencja i do jakich incydentów naprawdę doszło?

- napisano na Twitterze na oficjalnym profilu Polskiej Policji.

Poniżej materiały z dzisiejszego Marszu Niepodległości.

Wieczorem odbył się pokaz fajerwerków.

Więcej zdjęć i nagrań tutaj i tutaj.

Warto przeczytać: Obywatele RP chcieli zrobić zadymę i zakłócić Marsz Niepodległości. Nie wyszło. Do akcji wkroczyła policja [FOTO + WIDEO]

Podziel się