Szukaj

Oblane farbą drzwi Joachima Brudzińskiego (PiS) czyści… Sławomir Nitras z PO

21-01-2017 01:38
Sławomir Nitras, PO Fot. Sławomir Nitras / Facebook
Podziel się

Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras wrzucił na swoje konto na Facebooku nagranie, na którym chciał pokazać, jak przekonuje, gest dobrej woli. Polityk czyścił drzwi do biura poselskiego Joachima Brudzińskiego z Prawa i Sprawiedliwości, które w nocy z 17 na 18 stycznia zostały oblane farbą przez nieznanego sprawcę.

Ten gest z naszej strony, próba posprzątania tego, niech będzie dowodem, że solidaryzujemy się z nim, kiedy spotyka go taki akt przemocy - przekonywał Sławomir Nitras, który wraz z pomagającymi mu osobami z Platformy Obywatelskiej przyszedł w sobotę wieczorem przed biuro Joachima Brudzińskiego w Szczecinie.

Wszyscy, gdy sąsiada spotyka akt agresji, powinni okazać mu solidarność - dodał Nitras, który na samym początku nagrania stwierdził, że obecny rząd daje przyzwolenie na agresję.

Koniecznie przeczytaj: Poseł PO robi „inspekcję”. Skrupulatnie przeszukuje rzeczy należące do polityków PiS [WIDEO]

Czytaj też: Kosmicznie dziwna przemowa Nitrasa skierowana do Kukiza. Muzyk pokładał się ze śmiechu [WIDEO]

Poseł PO przy okazji odniósł się też do ataków kierowanych w jego stronę.

Joachim powinien pamiętać, jak jego watażkowie z Solidarności zabili mi kiedyś dechami drzwi do biura poselskiego, a jeden z nich uderzył mnie deską – mówił Nitras, który dodał, że wtedy „nie robił z tego spektaklu”.

Na końcu nagrania poseł PO skierował do Brudzińskiego propozycję:

Ty możesz też jedną plamę zmyć. Wtedy będziemy kwita, a świat będzie trochę lepszy. Przeproś za zachowanie pani radnej i zwolenników PiS-u w sądzie w Gdańsku – powiedział Nitras, nawiązując do procesu, jaki wytoczyła Agnieszka Pomaska z PO gdańskiej radnej PiS Annie Kołakowskiej, po tym jak ta napisała o posłance Platformy: „Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso”.

Nagranie umieszczone przez Sławomira Nitrasa poniżej:

Warto przeczytać: Nie tylko Nitras grzebał w cudzych rzeczach. Ten poseł bez skrępowania „weryfikował” dokumenty Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

Podziel się