Szukaj

Przerażające nagranie z wypadku w Polsce. Przed samochód nagle wyskoczył jeleń. Kierowca mógł zrobić tylko jedno [WIDEO]

10-11-2017 23:40
Wypadek na drodze krajowej nr 45 Fot. nikolakis / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W sieci opublikowano nagranie z niebezpiecznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 45. Tylko dzięki odpowiedniej reakcji kierowcy sytuacja nie zakończyła się tragicznie.

Na nagraniu widzimy jak z pobliskiego lasu niespodziewanie wybiega jeleń, dokładnie tuż pod rozpędzony samochód, którym podróżowało dwoje osób. Dzięki odpowiedniej reakcji kierowcy wypadek nie zakończył się tragicznie. Wybierając gwałtowne hamowanie uniknął zderzenia z samochodem jadącym z naprzeciwka, do którego musiałoby dojść w przypadku zmiany pasa jezdni.  

Na szczęście pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń. Jak możemy zauważyć na nagraniu, poważnym zniszczeniom uległ samochód, w którym stłukła się przednia szyba i wystrzeliły poduszki powietrze.    

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie spod Warszawy. Rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [WIDEO +18]

Czytaj też: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

Kierowca biorący udział w tym wypadku stwierdził:

Całe szczęście, że jeleń nie wpadł do środka. To byłoby najgorsze, co mogłoby się wydarzyć. (…) Kilka chwil po wypadku zatrzymały się wokół nas inne samochody. Kierowcy dopytywali, czy z nami wszystko w porządku.

Poniżej nagranie z wypadku:

 

Warto przeczytać: Prokuratura Krajowa odpowiada na przecieki medialne i podaje przyczynę śmierci Magdaleny Żuk. To już koniec śledztwa?

Podziel się