Szukaj

Nieudana kradzież w Lubinie. Złodzieje zabrali ze sobą puste opakowania po grach na konsole [foto]

10-12-2018 18:06
Nieudana kradzież w Lubinie Fot. Świstak Książki / Facebook.com
Podziel się

Jak poinformował właściciel jednego z sklepów w Lubinie, dwaj młodzi mężczyźni dokonali nieudanego rabunku. Złodzieje byli bowiem przekonani, że ukradli gry na konsole. Tymczasem okazało się, iż weszli w posiadanie 57... pustych opakowań.

Z relacji mediów wynika, iż dwaj młodzi mężczyźni w ciągu kilku minut zabrali z półek sklepowych blisko 60 pudełek, jak myśleli z grami przeznaczonymi na konsole. Okazało się jednak, że w opakowaniach nie było płyt.

Internauci komentujący post właściciela sklepu uznali, że napadu dokonał „polski gang Olsena”. Wpis zawierający wizerunki pechowych złodziejów oraz apel o zwrot opakowań jest wciąż bardzo chętnie udostępniany.

Koniecznie przeczytaj: Sieradz: Niecodzienne włamanie do domu jednorodzinnego. W trakcie rabunku złodziej przyrządził sobie jajecznicę

Czytaj też: Internauci umierają ze śmiechu. Iwona Hartwich o tym, czym ujęli ją „Ryszard i Joanna” [wideo]

Dzisiaj w Auchan Lubin chłopaki dokonali w Świstaku kradzieży życia. Ukradli nam 57szt opakowań pustych po grach na konsole. Pewnie myśleli że w środku są płyty A teraz maja zonka. My mamy stratę na prawie 3tys złoty bo nie sprzedamy samych płyt bez opakowania. A chłopaki mają problem 57 plastików nic nie wartościowych i policję na głowie. Proszę o kontakt do którego śmietnika wyrzuciliście opakowania to wycofamy sprawę z Policji jak odzyskamy opakowania. Głupio iść siedzieć za plastiki które są bezwartościowe dla was.

Warto przeczytać: Maja Ostaszewska włączyła się w walkę o prawa karpi. Bezlitosne komentarze internautów

Podziel się