Szukaj

Sulęcin: Sceny rodem z filmu akcji. Uciekający przed policją mężczyzna wyskoczył z jadącego samochodu [wideo]

28-01-2019 14:39
Nietypowy pościg w Sulęcinie Fot. Policja Lubuska / lubuska.policja.gov.pl / screen
Podziel się

Jak poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy, policjanci z Sulęcina zatrzymali 20-latka poszukiwanego do odbycia kary za oszustwa internetowe. Podczas ucieczki przed funkcjonariuszami młody mężczyzna z wyskoczył jadącego samochodu. Okazało się jednak, że to na niewiele się zdało, bowiem już po chwili został zatrzymany przez ścigający go patrol.

Z relacji wynika, że 20-latek, jeszcze jako osoba nieletnia, dopuścił się wielu oszustw internetowych.

Rzecznik lubuskiej policji w rozmowie z mediami powiedział, że młodemu mężczyźnie zostaną postawione nowe zarzuty:

Teraz do jego niechlubnej kartoteki dojdzie zarzut niezatrzymania się do kontroli i kierowania bez uprawnień.

Następnie opowiedział, jak przebiegał pościg za poszukiwanym:

Młodzieniec wpadł w ręce policji kilka dni temu. Funkcjonariusze z sulęcińskiej drogówki zauważyli go w Torzymiu za kierownicą mercedesa. 20-latek nie zatrzymał się na ich sygnały i zaczął uciekać. Próbując zgubić patrol, wjechał do lasu.Tam jednak uszkodził miskę olejową i wyskoczył z pojazdu, kontynuując ucieczkę pieszo. Po chwili był już w rękach mundurowych.

Koniecznie przeczytaj: Policyjny pościg za nastolatkami. 14-latek poważnie ranny

Czytaj też: Niecodzienny pościg pracownika Lidla. W trakcie pogoni za uciekającym złodziejem skorzystał z nietypowej broni [wideo]

Przedstawiciel lubuskiej policji poinformował również, że samochód, którym uciekał 20-latek został odholowany na policyjny parking, natomiast zatrzymanego mężczyznę doprowadzono do zakładu poprawczego.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Podziel się