Szukaj

Stefan Niesiołowski skomentował pielgrzymkę środowisk narodowych na Jasną Górę: „To miejsce trzeba bojkotować jak Wawel”

17-04-2018 15:34
Stefan Niesiołowski Fot. wSensie.tv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Stefan Niesiołowski znany ze swojej wrogości do narodowców skomentował ich niedawną pielgrzymkę do Częstochowy. W swoim wpisie na Facebooku, w którym wypowiedział się również na temat innych bieżących wydarzeń, zaapelował o zbojkotowanie Jasnej Góry.

W tym dość długim poście Stefan Niesiołowski nie tylko bardzo negatywnie ocenił fakt przyjęcia narodowców na Jasnej Górze, ale również zaapelował o bojkowanie tego miejsca:

Na Jasnej Górze miał miejsce zjazd nacjonalistów i rasistów, którzy mają w swoim dorobku hitlerowskie gesty i rasistowskie hasła (Polska biała). Czcigodny przeor klasztoru o. Marcin Waligóra na protesty, że wspiera ludzi pełnych nienawiści, a więc działających niezgodnie z chrześcijaństwem, odpowiedział „Klasztor jest otwarty dla wszystkich”. Tak wygląda w najczystszej postaci faryzeizm uczonych w Piśmie. Jasną Górę należy bojkotować tak jak Wawel z oczywistych powodów. 

Koniecznie przeczytaj: Stefan Niesiołowski w wulgarnych słowach o Krystynie Pawłowicz: „Taki bagienny bulgot, który wydobywa się ze szpary ora...” [wideo]

Czytaj też: Kupujesz polskie produkty? Zdaniem żony Radosława Sikorskiego możesz być antysemitą. Krzysztof Bosak wyśmiał logikę Anne Applebaum [foto]

Głównym punktem pielgrzymki na Jasną Górę był Msza Św., którą wj Kaplicy Matki Bożej odprawił ks. Roman Kneblewski. Podczas homilii kapłan zaapelował do zgromadzonych przedstawicieli Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego oraz stowarzyszenia Marszu Niepodległości o propagowanie zdrowego nacjonalizmu:    

 Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu! Nie szowinizmu, ale właśnie zdrowego nacjonalizmu, to jest umiłowania narodu i służby jemu.

Poniżej zdjęcia i nagrania z pielgrzymki Środowisk Narodowych na Jasną Górę.

Warto przeczytać: „Wypier***aj” - wymowna reakcja środowisk lewicowych na marszu z okazji 1 maja. Dziennikarz pyta.pl usiłował zadać pytanie [wideo]

Podziel się