Szukaj

Stefan Niesiołowski do posłanki PiS w Sejmie: „Czy mogłaby się Pani zamknąć?” [WIDEO]

06-04-2017 21:11
Stefan Niesiołowski Fot. Janusz Jaskółka / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Stefan Niesiołowski słynie z przemówień, w których ostro atakuje swoich politycznych oponentów, nierzadko przekraczając granice dobrego smaku i kultury. Podobnie było zarówno w czasie dzisiejszego, jak i wczorajszego wystąpienia polityka w Sejmie.

Poseł klubu Unii Europejskich Demokratów i były polityk Platformy Obywatelskiej, który komentował sprawozdanie komisji o nowelizacji ustawy o ochronie przyrody, krytykował ministra Jana Szyszko i wycinkę drzew, zwracając się do „kaczystów”. Następnie przeszedł do obrażania polityków ruchu Kukiz’15 i naśmiewał się z posła „w sweterku”.

Po chwili doszło do ostrej wymiany zdań między nim a posłanką PiS.

Koniecznie przeczytaj: Tomasz Siemoniak krytykuje ustawę o wycince drzew, podpierając się zdaniem... Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

Czytaj też: Oni tak na poważnie? Nowy spot KOD-u przeciw wycince drzew [WIDEO]

Bohaterko wojny z rzeszą niemiecką, zasłużona polska Edyto Stein – Stefan Niesiołowski zwrócił się ironicznie do Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk, która próbowała go przekrzyczeć.

Czy mogłaby Pani zamknąć się na chwilę? - powiedział.

Wczoraj były poseł PO również nie unikał uszczypliwości i na samym początku wystąpienia zaczął naśmiewać się z posła PiS, Piotra Kalety.

Warto przeczytać: Politycy PO pochwalili się posadzonym drzewem. Coś im jednak umknęło. „Nawet tego nie potraficie zrobić” [FOTO]

Podziel się