Szukaj

Nowe informacje ws. afery Stefana Niesiołowskiego. Polityk sam wybierał kobiety. „Jeśli mu się spodobała, umawiali spotkanie”

05-02-2019 16:23
Stefan Niesiołowski Fot. Superstacja / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Jak donosi „Super Express”, poseł Stefan Niesiołowski miał sam wybierać prostytutki do świadczenia usług seksualnych. Przed spotkaniami otrzymywał od biznesmenów zdjęcia kandydatek. Wśród nich były zawodowe prostytutki oraz kelnerki pracujące dla biznesmenów.

 „Super Express” powołując się na swojego informatora podał, że organizowanie poszczególnych spotkań odbywało się według podobnego schematu. Najpierw biznesmeni wysyłali Stefanowi Niesiołowskiego zdjęcia dziewczyn do akceptacji. Dopiero wówczas, gdy któraś z kandydatek się mu spodobała umawiano konkretnie spotkania.

Według śledczych te usługi seksualne sponsorować politykowi mieli biznesmeni, w zamian za kontrakt w spółce Grupa Azoty. Jak informują śledczy, chodziło o dostawy miału węglowego oraz fosforytów.

Koniecznie przeczytaj: Stefan Niesiołowski komentuje seksaferę: „Żadnych wędlin nie brałem” [wideo]

Czytaj też: Wiadomo, ile dostawały prostytutki za świadczenie usług Niesiołowskiemu: „Najważniejsza była dyskrecja”

Dotychczas dwóch przedsiębiorców zamieszanych w ten proceder korupcyjny zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast trzeciego objęto dozorem policyjnym.

Z kolei poseł PSL-UED, obecnie już zawieszony w prawach członka, wciąż przekonuje, że jest niewinny i zapewnia, że sam zrzeknie się immunitetu.

Warto przeczytać: Ryszard Kalisz broni Stefana Niesiołowskiego: „Karać za jurność? No bój się pan Boga!” [wideo]

Podziel się