Szukaj

Stefan Niesiołowski o Grzegorzu Schetynie: „Jest kreaturą niezasługującą na splunięcie”

19-03-2019 15:34
Stefan Niesiołowski Fot. Superstacja / You Tube / YouTube
Podziel się

Stefan Niesiołowski w ostatniej rozmowie z „Super Expressem” odniósł się do wypowiedzi Grzegorza Schetyny, który powiedział, że o seksaferze byłego wicemarszałka Sejmu wiedział już znacznie wcześniej. Poseł PSL-UED nie szczędził mocnych słów.

Na początku lutego br. Grzegorz Schetyna przyznał, że o sprawie Stefana Niesiołowskiego mówiło się na korytarzach sejmowych już od pewnego czasu.

Był marszałek Sejmu w trakcie rozmowy z „Super Expressem” niezwykle ostro skomentował słowa lidera Koalicji Obywatelskiej:

To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny. (...) Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego.

Koniecznie przeczytaj: Grzegorz Braun o roszczeniach żydowskich: „Chodzi o wrogie przejęcie naszego państwa” [wideo]

Czytaj też: Kolejna skandaliczna wypowiedź członka izraelskiego rządu: „Wielu Polaków miało udział w zbrodniach na Żydach”

Następnie dodał:

Tą wypowiedzią na mój temat Schetyna pokazał, że jest odrażającą kreaturą. Dlaczego nie poszedł do prokuratury, jeśli coś wiedział?! Powinni go wyrzucić na zbity pysk - przekonywał poseł PSL-UED.  Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego.

Warto przeczytać: Skandaliczna decyzja szwedzkiego sądu ws. Stefana Michnika. Jest reakcja polskiego MSZ [wideo]

Podziel się