Szukaj

Niesiołowski krytykuje „Ucho Prezesa”: „Działa na korzyść PiS-u”

06-02-2017 20:11
Stefan Niesiołowski, Platforma Obywatelska, 2011 Fot. Platforma Obywatelska RP / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Miniserial stworzony przez Roberta Górskiego cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a z powodu tematyki czysto politycznej wywołuje niemałe emocje. Satyra, której centralną postacią jest Jarosław Kaczyński przez sympatyków PiS-u oceniana jest przeważnie krytycznie. Dziwić może więc opinia Stefana Niesiołowskiego, który niezbyt pochlebnie wypowiedział się o „Uchu Prezesa”.

Pewnym fenomenem politycznym jest „Ucho prezesa”. Jest ten kabaret wyśmiewaniem się z prezesa PiS-u i generalnie z otaczających go niedouczonych lizusów, ale na ich tle prezes wypada bardzo dobrze – na swoim blogu pisze Stefan Niesiołowski, który znany jest ze swojej niechęci do Jarosława Kaczyńskiego i ogólnie całego PiS-u.

Robert Górski odrzuca zarzuty o "ocieplanie" wizerunku i generalnie dość dobrze broni swojej niezależności. Przykro to powiedzieć, ale program ten działa na korzyść PiS-u – dodaje poseł.

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński ocenia „Ucho Prezesa”. Przy okazji „zdradza sekrety” swoich kotów [WIDEO]

Czytaj też: Jarosław Kaczyński oglądał „Ucho prezesa”. Miał tylko jedno zastrzeżenie [WIDEO]

W Polsce obalono demokrację (na razie w wielu obszarach) i wprowadzono odrażającą choć infantylną dyktaturę – nie jest to temat do żartów – przekonuje zupełnie poważnie Niesiołowski.

PiS należy bojkotować i zwalczać, a nie traktować jak jeszcze jedną, trochę dziwaczną partii demokratycznej Polski i dlatego, że poważnie traktuję twórczość pana Górskiego uznałem za stosowne podzielić się moją opinią – tłumaczy Niesiołowski.

Warto przeczytać: Kaczyński o „Uchu Prezesa”: Rozmija się z rzeczywistością. Są ludzie, którzy mogą czuć się skrzywdzeni

Podziel się