Szukaj

Stefan Niesiołowski dostał wyjątkowo adekwatną odpowiedź na swoje chamskie zaczepki [WIDEO]

12-10-2017 19:31
Szymon Giżyński, poseł PiS Fot. VideoSejm.pl / videosejm.pl / screen
Podziel się

Stefan Niesiołowski znany jest z obraźliwych uwag skierowanych do jego przeciwników politycznych. Tym razem jednak trafiła kosa na kamień – Szymon Giżyński z PiS w podobnym stylu odpowiedział posłowi.

Kiedyś poseł Platformy Obywatelskiej teraz, członek Unii Europejskich Demokratów słynie już ze swoich charakterystycznych wystąpień. Nierzadko padają mocne słowa i niezbyt kulturalne określenia. Taka wypowiedź miała miejsce niedawno, kiedy Stefan Niesiołowski porównał posła PiS Dominika Tarczyńskiego do meduzy, wcześniej do jenota.

Panie Jenocie, jest takie zwierzę, które się nazywa meduza. Meduza nie ma mózgu, a żyje na świecie już 200 mln lat. Zastanawiałem się, jak to możliwe. Jak na pana patrzę, jest to możliwe – mówił Niesiołowski niecały miesiąc temu w Sejmie.

Koniecznie przeczytaj: „GW” wypomniała Patrykowi Jakiemu, że... stał pod blokiem. Riposta ministra podbiła sieć [FOTO]

Czytaj też: Niemiecki dziennik przekonuje, że „Niemcy muszą bronić wolności Polaków”

Teraz poseł doczekał się adekwatnej riposty.

Stefan Niesiołowski porównując niedawno jednego posła do meduzy ryzykuje, iż ktoś zestawi jego z jamochłonem, używającym swego otworu gębowego także do celów wydalniczych lub ze strusiem, którego oko jest większe niż mózg – mówił dzisiaj z mównicy sejmowej poseł Prawa i Sprawiedliwości Szymon Giżyński.

Internauci chętnie udostępniają krótkie nagranie z wypowiedzią posła i szeroko je komentują.

Warto przeczytać: Węgierska eurodeputowana celną ripostą miażdży Junckera. „Niech pan przestanie mówić nam o solidarności z tymi...” [WIDEO]

Podziel się