Szukaj

Absolutnie niesamowity materiał. Jak naprawdę wyglądał Marsz Niepodległości? Zupełnie inaczej niż usiłują nam wmówić media [WIDEO]

16-11-2017 14:45
Marsz Niepodległości 2017, spot Fot. Dar0s / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W sieci ukazał się klip z tegorocznego Marszu Niepodległości. Świetnie zrealizowany materiał z niesamowitym podkładem muzycznym dobitnie pokazuje, że ta wielka patriotyczne manifestacja zdecydowanie wyglądała inaczej niż prezentują to lewicowe media, którym wtórują unijni politycy.

Marsz Niepodległości to od wielu już lat najważniejsze wydarzenie związanie z obchodami 11 listopada. W tym roku ponownie ulicami Warszawy przeszło dziesiątki tysięcy polskich patriotów, wśród nich można było zobaczyć osoby w każdym wieku – zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze, w marszu wzięli udział także polscy kombatanci. Większość uczestników manifestacji miała w rękach biało-czerwone flagi.

Koniecznie przeczytaj: Opublikowano oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017. Zobacz też oficjalne zaproszenie [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

Jak widać, patriotyzm Polaków bardzo przeszkadza mainstreamowym mediom i lewicowym europejskim politykom, którzy od kilku dni w skandaliczny sposób obrażają uczestników Marszu Niepodległościami, nazywając ich faszystami i nazistami.

Warto zaznaczyć, że na tegorocznym marszu nie było żadnych niebezpiecznych incydentów. Nikt nikogo nie pobił, nikt nie został aresztowany, nie plądrowano sklepów i nie podpalano samochodów – tak jak ma to miejsce niemal przy każdej politycznej demonstracji na Zachodzie Europy.

Świetne podsumowanie tegorocznego Marszu Niepodległości można obejrzeć na filmie poniżej.

Warto przeczytać: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

Podziel się