Szukaj

Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

05-11-2016 21:34
Zapowiedź Marszu Niepodległości 2016 Fot. Zart Studio / YouTube / screen YouTube
Podziel się

11 listopada już za kilka dni. W ramach obchodów Święta Niepodległości w stolicy przejdzie kilka manifestacji, w tym Marsz Niepodległości – największe takie wydarzenie w kraju. Jako zaproszenie Zart Studio stworzyło świetny klip, w którym pokazane są ujęcia z poprzednich edycji wydarzenia, m.in. widoki z lotu ptaka. Na prawdę warto zobaczyć!

Przyjaciele!
W tym roku ruszamy z Ronda im. Romana Dmowskiego o godzinie 14.00. Spotkajmy się i walczmy razem dla prawdziwej Polski i wolnej Europy. Dlaczego warto wziąć udział w Marszu Niepodległości? Dlatego, ponieważ Marsz Niepodległości jest inicjatywą obywatelską, nie jest sztucznym, "napompowanym" marszem polityków. Jest to dzień w którym wszyscy się jednoczymy, nieważne czy masz poglądy narodowe, prawicowe czy lewicowe. W tym dniu jesteśmy wszyscy razem, ponad podziałami
– tak do wzięcia udziału w tegorocznym Marszu Niepodległości zachęcają autorzy filmu.

Koniecznie przeczytaj: Trasa Marszu Niepodległości 2016

Czytaj też: Oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2016 opublikowany!

Klip, będący zaproszeniem na tegoroczny Marsz Niepodległości, robi wrażenie, zwłaszcza, że ma zupełnie inny wydźwięk niż prezentowane choćby przez KOD spoty (np. te: Aktorzy w dramatycznym tonie apelują o udział w marszu KOD-u. Olbrychski, Janda i inni). Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu nawet tych, którzy nie są sympatykami Marszu Niepodległości.

Warto przeczytać: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”.

Podziel się