Szukaj

Niesamowita fotografia z Marszu Niepodległości podbija internet. „Dziwne zjawisko, czy złudzenie optyczne?” [foto]

14-11-2018 17:36
Marsz Niepodległości Fot. Media Narodowe / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Fotograf Justyna Lukosek opublikowała w mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie z tegorocznego Marszu Niepodległości. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że widoczny na nim dym z racy formuje się w kształt przypominający wizerunek marszałka Józefa Piłsudskiego.

W niedzielę ulicami Warszawy 250 tys. osób przeszło w uroczystym Marszu Niepodłegłości. Tuż po zakończeniu tej patriotycznej manifestacji w mediach społecznościowych udostępnianio zdjęcia i nagrania upamiętniające wydarzenie.

Swoim niesamowitym zdjęciem pochwaliła się m.in. fotograf Justyna Latosek. Jak zapewniła, zdjęcie, na którym widać dym z racy przypominający wizerunek Józefa Piłsudskiego, nie jest fotomontażem:

Koniecznie przeczytaj: Niesamowity spot. Organizatorzy opublikowali oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2018 [wideo]

Czytaj też: Jest porozumienie organizatorów Marszu Niepodległości i rządu! 11 listopada obędzie się wspólny marsz

Dziwne zjawisko, czy złudzenie optyczne? Spójrzcie w miejsce, w którym jest biały dym! Ostatnia klatka zrobiona na dzisiejszym Marszu Niepodległości. Czy na 100-lecie Marszu Niepodległości, w obłokach białego dymu ukazała się twarz Marszałka Józefa Piłsudskiego?" Czy na 100-lecie Marszu Niepodległości, w obłokach białego dymu ukazała się twarz Marszałka Józefa Piłsudskiego?.Wiele osób pyta, więc tu odpowiem:Górne zdjęcie bez żadnego (!) fotomontażu, żadnych manipulacji, a oryginalny plik RAW mam na karcie SD i na komputerze :)

Warto przeczytać: Marsz Niepodległości idzie osobno. Ogromna różnica frekwencji. Zobacz transmisję na żywo [foto+wideo]

Podziel się