Szukaj

Wojciech Cejrowski zainicjował akcję dotyczącą islamizacji Polski. Internauci odpowiadają [foto]

19-10-2018 16:29
Wojciech Cejrowski Fot. Wojciech Cejrowski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski zainicjował akcję służącą nagłośnieniu problemu sprowadzania do Polski muzułmańskich imigrantów oraz związanej z tym islamizacji. Zaapelował do internautów o przesyłanie materiałów dotyczących tej sprawy. Jak się okazało, na pierwsze niepokojące doniesienia nie trzeba było długo czekać.

Niedawno Wojciech Cejrowski w „Radiowym Przeglądzie Prasy” stwierdził, że wbrew wyborczym obietnicom do Polski sprowadzani są imigranci z krajów takich jak Pakistan, które przez USA uznawane są za państwa terrorystyczne: 

Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych biednych uchodźców, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym se będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu. I tak miało być. (...) Masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski niezwykle ostro o filmie „Kler”. Tak dosadnej wypowiedzi o tej produkcji jeszcze nie było [wideo]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski o problemie pedofilii. „W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić środowiska homoseksualistów” [foto]

W piątek podróżnik opublikował wpis, w którym poprosił internautów o przesyłanie materiałów dokumentujących to, jak przebiega islamizacja Polski: 

Szanowni, dostaję, czytam i obserwuję WYSOCE NIEPOKOJĄCE informacje o #PiSlamizacja Polski. Proszę mi przysyłać zdjęcia w tramwajach, opisy, nazwy dzielnic – PRZYGLĄDAJMY się temu ZAGROŻENIU naszego życia. W mediach WYSOCE NIEPOKOJĄCA cisza.

Niedługo potem zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze oraz zdjęcia:

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski spalił „flagę” UE w programie TVP Info: „To jest kawałek papieru, to jest moja własność” [wideo]

Podziel się