Szukaj

Niemiecki policjant chciał kupić dziewictwo 13-letniej Polki [WIDEO]

07-03-2017 21:31
Policja niemiecka Fot. Marco / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

44-letni obywatel Niemiec, który okazał się policjantem, został zatrzymany w niedzielę wieczorem we Wrocławiu w jednym z tamtejszych hoteli. Wpadł w zasadzkę zorganizowaną przez polską policję. Mężczyzna oferował 1000 zł za seks z 13-letnią dziewicą.

Zatrzymany Niemiec w rzeczywistości rozmawiał przez internet z agentką firmy ochroniarskiej Combat Security.

Natrafiłam na jego ogłoszenie w internecie. Kilka razy pytał, czy na pewno mam 13 lat. Ważne było dla niego to, że jestem dziewicą. Proponował mi od jednego do trzech spotkań. Był skłony zapłacić za seks 1000 zł. W rozmowie opowiadał w szczegółach, jak nasze spotkanie ma wyglądać – relacjonowała Gazecie Wrocławskiej kobieta, która udawała 13-latkę.

Koniecznie przeczytaj: Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu kradł w markecie pendrive’y za 2 tys. zł? Sprawę bada prokuratura

Czytaj też: Akt oskarżenia dla studenta z Wrocławia, który podłożył bombę w miejskim autobusie. Grozi mu dożywocie

Okazało się, że to nie pierwsza taka próba niemieckiego pedofila. Wcześniej mężczyzna usiłować się spotkać z 14-latką w Legnicy, ale nieznanych powodów w ostatniej chwili zrezygnował.

Według wstępnych ustaleń wiele wskazuje na to, że zatrzymany miał wcześniej kontakty seksualne z nieletnimi.

Czynności w tej sprawie nadal jeszcze będą prowadzone. Podejrzany usłyszał zarzut nakłaniania osoby małoletniej do kontaktów seksualnych i ma zakaz kontaktowania się z osobami małoletnimi przez internet. Nie było wniosku o areszt - powiedział Łukasz Dutkowiak z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Zarzut z art. 200a par. 2, który usłyszał 44-letni Niemiec, przewiduje zagrożenie karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Policja opublikowała film z zatrzymania pedofila.

Warto przeczytać: ABW aresztowała bojownika Państwa Islamskiego. W Polsce miał… status uchodźcy

Podziel się