Szukaj

Był zabawny bóbr. Teraz furorę w sieci robią małe niedźwiadki z Bieszczad [WIDEO]

23-04-2017 00:42
Niedźwiedzie w Bieszczadach Fot. Nadleśnictwo Baligród / Facebook
Podziel się

Niedawno pisaliśmy o sympatycznym bobrze spod Biłgoraja, którego pokochali internauci. Teraz media społecznościowe podbijają małe niedźwiadki, które zostały nagrane w Bieszczadach podczas zabawy w lesie.

Na filmiku autorstwa Kazimierza Nóżki, umieszczonym na facebookowym profilu Nadleśnictwa Baligród można obejrzeć harce dwóch małych niedźwiedzi brunatnych.

Po wielkopostnej zadumie i wyciszeniu... czas na chwilę radości. Rzecz uchwycona w drodze ku sasankom na skalistych słowackich stokach, ale niedźwiadki podobne do naszych – czytamy w opisie filmiku, który ma już ponad 100 tys. wyświetleń.

Zabawa małych „miśków”, ale już w towarzystwie matki, która została uchwycona na nagraniu umieszczonym parę dni wcześniej również na profilu Nadleśnictwa Baligród, także cieszyła się dużym zainteresowaniem internautów (ponad 144 tys. wyświetleń).

Koniecznie przeczytaj: To nie żart. Oddział islamistów został stratowany przez… stado dzikich świń. Są ofiary śmiertelne

Czytaj też: Wielkanocna akcja w obronie kur: „Kury traktowane są przedmiotowo” [WIDEO]

Z kolei filmik ze wspomnianym bobrem, który był ostatnio absolutnym hitem, można obejrzeć tutaj: Bóbr spod Biłgoraja podbija Internet. Jego poranne zwyczaje potrafią rozbawić do łez [WIDEO].

Warto przeczytać: Cejrowski krytycznie o zachowaniu Obywateli RP [WIDEO]

Podziel się