Szukaj

Zielona Góra: Groźny wypadek z udziałem samochodu „widmo”. Pojazd potrącił kobietę siedzącą na ławce [wideo]

11-10-2018 23:42
Niecodzienny wypadek w Zielonej Górze Fot. Lubuska Policja / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformowała lubuska policja, w centrum Zielonej Góry doszło do zaskakującego i zarazem niebezpiecznego wypadku. Jeden z kierowców nieprawidłowo zaparkował swój pojazd, w wyniku czego stoczył się wprost na odpoczywającą na ławce rowerzystkę. Badania przeprowadzone w szpitalu wykazały, że kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek w samo południe. Kierowca zaparkował swój samochód na pochyłym deptaku i prawdopodobnie nie zaciągnął hamulca ręcznego, dlatego też pojazd stoczył się i wjechał w rowerzystkę siedzącą na ławce.

Koniecznie przeczytaj: Zielona Góra: Kompletnie pijany Ukrainiec wypadł z drogi. Śmiał się, kiedy zatrzymała go policja [foto]

Czytaj też: Niezwykle szokujące nagranie. Matka puściła syna wprost pod nadjeżdżający samochód [wideo+18]

Samochód tocząc się, nabrał na tyle dużej prędkości, że siła uderzenia nie tylko przewróciła rowerzystkę, ale również zniszczyła ławkę. Co warto podkreślić, wzorowo w tej sytuacji zachowali się świadkowie, którzy sprawnie wyciągnęli kobietę spod pojazdu. Po chwili na miejsce zdarzenia przybyły odpowiednie służby. Ofiarę wypadku przewieziono do szpitala. Tam okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez funkcjonariuszy policji jako kolizja drogowa. Nieroztropny kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i otrzymał 6 punktów karnych.

Warto przeczytać: Groźny wypadek w Kaliszu. Seicento roztrzaskane po zderzeniu z autobusem miejskim [wideo]

Podziel się