Szukaj

Łódź: Młody mężczyzna wyskoczył z okna kamienicy. Był pod wpływem dopalaczy [wideo]

06-09-2018 23:04
Policjanci Fot. włodi / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal polsatnews.pl, młody mężczyzna wyskoczył z okna kamienicy w centrum Łodzi, gdyż był przekonany, że ktoś włamuje się do jego mieszkania. Jak się okazało, nic takiego nie miało miejsca, a on sam był pod wpływem dopalaczy. W wypadku nie doznał poważnych obrażeń.

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę po południu na ulicy Limanowskiego w centrum Łodzi. Jak widać na nagraniu, z okna kamienicy na pierwszym piętrze wyskoczył młody mężczyzna.

Wydawało mu się wówczas, ze ktoś włamuje mu się do mieszkania. Początkowo próbował bronić się młotkiem, a później z tym narzędziem w ręku uciekł przed „włamywaczami” przez okno. Mężczyzna upadł na chodnik, po czym wstał, przeszedł przez ulicę Limanowskiego i po rozmowie ze świadkami zdarzenia usiadł na chodniku po drugiej stronie ulicy. Jego obrażenia nie były bardzo poważne, pomimo to wezwano pogotowie ratunkowe.

Koniecznie przeczytaj: Katastrofa w Świebodzicach. Zawaliła się kamienica. Są ranni i zabici [FOTO+WIDEO]

Czytaj też: Łódź z uchodźcami nagle się… zapaliła. Imigranci musieli skakać do wody [WIDEO]

Rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego, Adam Stępka, w rozmowie z polsatnews.pl powiedział, że mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń ortopedycznych, ponadto w momencie wypadku znajdował się pod wpływem dopalaczy.

Po krótkim pobycie w szpitalu poszkodowany został wypisany do domu na własne życzenie.

Pracownicy obsługujący miejski monitoring nieoficjalnie przyznali, że mężczyzna już wcześniej próbował wyskoczyć z tego samego okna. Wtedy zainterweniowali funkcjonariusze Straży Miejskiej.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: Lewicowe oburzenie po festiwalu w Kanadzie. Czarnoskórzy nastolatkowie pchali łódź z białymi [WIDEO]

Podziel się