Szukaj

Kierowca ciężarówki opublikował nagranie. Zarejestrował niebezpieczne manewry innych uczestników ruchu [wideo]

23-08-2018 20:31
Niebezpieczne wyprzedzanie Fot. lublin112 / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal lublin112.pl, pewien kierowca ciężarówki opublikował nagranie ukazujące skandaliczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Na swoim filmie uwiecznił on trzy niebezpieczne sytuacje związane z manewrem wyprzedzania. W dwóch przypadkach mogło dojść do groźnych czołowych zderzeń pojazdów.

Wiadomo, że jedna z nagranych sytuacji miała miejsc na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 835. Tam niemal doszło do zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, której kierowca postanowił wykonać niebezpieczny manewr wyprzedzania autobusu. W dwóch pozostałych przypadkach do groźnych sytuacji doprowadziły osoby prowadzące samochody osobowe.

Jak widzimy na nagraniu, kierowcy ci również wyprzedzali niezgodnie z przepisami ruchu drogowego. Pierwszy z nich wykonał ten manewr pomimo podwójnej ciągłej lini, drugi zaś zmienił pas ruchu nie zważając na fakt, iż z naprzeciwka nadjeżdżał inny samochód. 

Koniecznie przeczytaj: Niebezpieczna sytuacja na drodze ekspresowej S17. Kierowca ciężarówki jechał pod prąd [wideo]

Czytaj też: Niezwykle groźny wypadek na Warmii. Ukraiński kierowca TIR-a nie wyhamował przed zakrętem i uderzył w busa [wideo]

Warto przeczytać: Groźny wypadek ciężarówki na drodze ekspresowej S12. Strażacy z trudem wyciągnęli kierowcę z kabiny ciężarówki [wideo]

Podziel się