Szukaj

Niebezpieczna sytuacja na drodze ekspresowej S17. Kierowca ciężarówki jechał pod prąd [wideo]

26-07-2018 19:23
Incydent na s17 Fot. Kinga / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W środę 25 lipca na drodze ekspresowej S17, w rejonie obwodnicy Garwolina, doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej. Kierowca ciężarówki jadący od strony Lublina postanowił pojechać pod prąd. Jak widać na nagraniu, swoim nieodpowiedzialnym manewrem mógł doprowadzić do tragedii.

Nagranie ukazujące tą niebezpieczną sytuację opublikowała na YouTube użytkowniczka Kinga, która w ostatnią środę podróżowała drogą ekspresową S17 w kierunku Lublina. Jak widzimy na filmie, w pewnym momencie przed jej samochodem pojawiła się ciężarówka jadąca z naprzeciwka. Co prawda, jadący tym pojazdem kierowca szybko zjechał najbliższym zjazdem, ale swoim skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem zmusił kobietę do gwałtownego hamowania.

Koniecznie przeczytaj: Kierowca ciężarówki opublikował nagranie. Zarejestrował niebezpieczne manewry innych uczestników ruchu [wideo]

Czytaj też: Przerażające nagranie. Rowerzysta otarł się o śmierć. Wyprzedzający TIR jechał wprost na niego [wideo]

 Pod filmem, autorka napisała:

Taki powrót do domu :) Gorąco pozdrawiam pana z ciężarówki.

Komentujący ten film internauci nie kryli swojego oburzenia zaistniałą sytuacją. Jeden z nich napisał: 

Zgłoszone gdzie trzeba? Myślę, że nawet po numerze naczepy da się dojść do kierowcy. Jeśli dobrze udało się odczytać to WJ 242AG? Myślę, że zabranie uprawnień powinno go czegoś nauczyć.

Warto przeczytać: USA: Niecodzienny incydent podczas turnieju ATP. Jednemu z zawodników rozpadł się but [wideo]

Podziel się