Szukaj

Szef PO otrzymał niewygodne pytanie. Nie chciał na nie odpowiedzieć, więc... zaatakował reportera [WIDEO]

02-08-2017 17:34
Grzegorz Schetyna Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

O Fundacji Otwarty Dialog zrobiło się w ostatnich dniach bardzo głośno za sprawą kolejnych wypływających na światło dziennie kontrowersyjnych wątków. Okazuje się, że temat ten jest bardzo niewygodny dla lidera Platformy Obywatelskiej, który wyjątkowo nerwowo zareagował na związane z fundacją pytanie.

W czasie protestów opozycji przeciwko reformie sądownictwa wypłynęła sprawa Fundacji Otwarty Dialog, która wprost zaczęła zachęcać do wywołania „polskiego Majdanu”. Organizacja szybko została prześwietlona, a w mediach zaczęły się pojawiać kolejne doniesienia o niejasnych zagranicznych źródłach finansowania fundacji.

Grzegorz Schetyna, kiedy w czasie spotkania z prasą został zapytany przez dziennikarza TVP o fundację wyraźnie nie miał ochoty odpowiadać na zadane mu pytanie. Lider PO zareagował bardzo nerwowo i przypuścił na reportera atak, celowo dopytując, z jakiej jest redakcji. Po chwili Schetyna kazał „pozdrowić kolegów z Wiadomości” i zakończył briefing, szybko oddalając się od prasy.

Koniecznie przeczytaj: Niecodzienny przerywnik konferencji prasowej. Grzegorz Schetyna nękany był przez… muchę [WIDEO]

Czytaj też: Grzegorz Schetyna nazywa prawo Polski do domagania się reparacji wojennych od Niemiec... absurdem [WIDEO]

Mieszane uczucia budzi także zachowanie dziennikarki stojącej obok polityka, która z nieukrywanym rozbawieniem zareagowała na atak wymierzony w dziennikarza TVP.

Warto przeczytać: Grzegorz Schetyna niechcący potwierdził, że opozycja próbowała dokonać zamachu stanu [WIDEO]

Podziel się