Szukaj

Makabryczne odkrycie w Legionowie. Znaleziono zwłoki Nepalczyka. Zatrzymano dwóch Hindusów [wideo+foto]

04-01-2019 00:20
Hindus podejrzany o morderstwo Nepalczyka w Legionowie Fot. Policja Legionowo / kpplegionowo.policja.waw.pl / screen
Podziel się

Dwóch pracowników z Indii usłyszało zarzut morderstwa obywatela Nepalu. Ciało mężczyzny zostało znaleziono w zaparkowanym samochodzie na obrzeżach Legionowa. Wcześniej zgłoszono zaginięcie 37-latka.

Nepalczyk był właścicielem restauracji przy ul. Warszawskiej w Legionowie. Jak podaje rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, prok. Marcin Saduś, 28 grudnia na policję zgłosił się pełnomocnik mężczyzny, informując, że od kilku dni nie może się z nim skontaktować. 37-latek nie pojawił się w miejscu pracy ani w swoim mieszkaniu.

Następnego dnia przypadkowa osoba zauważyła zwłoki mężczyzny leżące w aucie, które było zaparkowane na obrzeżach miasta przy ul. Gen. Roi. Okazało się, że to poszukiwany Nepalczyk.

Koniecznie przeczytaj: Honorowe morderstwo popełnione w… Polsce. Pakistańczyk zabił Polkę, bo uciekła od niego z dziećmi

Czytaj też: Muzułmanie transportowali krowy. Zauważyli to radykalni hindusi. Skończyło się tragicznie [WIDEO]

Stwierdzono, że mężczyzna został uduszony kilka dni wcześniej. Policja szybko zatrzymała podejrzanych. Dwóch pracujących dla Nepalczyka Hindusów, 27- i 28-latek, usłyszało zarzut zabójstwa. W sprawie zebrano obszerny materiał dowodowy. Ustalono, że motywem zbrodni był najprawdopodobniej konflikt w pracy, a morderstwo zostało zaplanowane.

Najbardziej prawdopodobnym motywem zabójstwa były nieporozumienia z pracodawcą. 27-latek oraz jego rok starszy kolega planowali mord

- informuje prokuratura w oświadczeniu.

Do zbrodni miało dojść na terenie restauracji.

Wobec mężczyzn został zastosowany areszt tymczasowy. Jeden z Hindusów przyznał się do morderstwa. Podejrzanym grozi dożywocie.

Nagranie i zdjęcia zatrzymanych można zobaczyć TUTAJ.

Warto przeczytać: Brutalne morderstwo 85-letniej Żydówki, która cudem przeżyła Holokaust wstrząsnęło Francją. Sprawca zadał kobiecie 11 ciosów nożem, a następnie podpalił

Podziel się