Szukaj

Nowy Targ: Nastolatki przebiegały przed nadjeżdżającym pociągiem. Robiły to dla zabawy [wideo]

14-09-2018 23:59
Nieodpowiedzialna zabawa nastolatek w Nowym Targu Fot. PolsatNews.pl / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformował polsatnews.pl, 6 września br. dwie uczennice ósmej klasy szkoły podstawowej, urządziły sobie skrajnie niebezpieczną zabawę. W jej ramach nastolatki przebiegały przez torowisko w Nowym Targu tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Co więcej, nagrały swoje popisy, by chwalić się nimi w jednej z aplikacji mobilnych.

Policja, gdy tylko zidentyfikowała nastolatki, postanowiła opublikować nagranie, aby przestrzec innych ludzi przed urządzaniem podobnych zabaw.

Funkcjonariusze podkreślają, że dziewczyny, poprzez to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, naraziły na niebezpieczeństwo nie tylko same siebie, ale również pasażerów podróżujących pociągiem do Zakopanego.

W przeprowadzonym w tej sprawie śledztwie ustalono, że zdarzenie miało charakter jednorazowy. Mundurowi o tym incydencie poinformowali zarówno rodziców dziewczynek, jak i sąd rodzinny.

Koniecznie przeczytaj: Siedlce: nastolatki znęcały się na 12-letnią koleżanką. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie [wideo]

Czytaj też: Policja z Yorkshire zaprezentowała mundury dla muzułmanek. „Mam nadzieję, że to zachęci je do służby w policji” [foto]

Przy tej okazji policjanci zaapelowali, by zawsze zachowywać ostrożność na przejazadach kolejowych i zwracać uwagę na dzieci przebywające w pobliżu torowisk.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: Opole Lubelskie: Mężczyzna oblał benzyną i podpalił drzwi kościoła. Policja publikuje nagranie [wideo]

Podziel się