Szukaj

Nowy Targ: Nastolatki przebiegały przed nadjeżdżającym pociągiem. Robiły to dla zabawy [wideo]

14-09-2018 23:59
Nieodpowiedzialna zabawa nastolatek w Nowym Targu Fot. PolsatNews.pl / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformował polsatnews.pl, 6 września br. dwie uczennice ósmej klasy szkoły podstawowej, urządziły sobie skrajnie niebezpieczną zabawę. W jej ramach nastolatki przebiegały przez torowisko w Nowym Targu tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Co więcej, nagrały swoje popisy, by chwalić się nimi w jednej z aplikacji mobilnych.

Policja, gdy tylko zidentyfikowała nastolatki, postanowiła opublikować nagranie, aby przestrzec innych ludzi przed urządzaniem podobnych zabaw.

Funkcjonariusze podkreślają, że dziewczyny, poprzez to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, naraziły na niebezpieczeństwo nie tylko same siebie, ale również pasażerów podróżujących pociągiem do Zakopanego.

W przeprowadzonym w tej sprawie śledztwie ustalono, że zdarzenie miało charakter jednorazowy. Mundurowi o tym incydencie poinformowali zarówno rodziców dziewczynek, jak i sąd rodzinny.

Koniecznie przeczytaj: Drastyczne nagranie. Kobieta stojąca na peronie została zepchnięta pod nadjeżdżający pociąg. Nie miała szans, by przeżyć [WIDEO+18]

Czytaj też: Przerażające nagranie spod Warszawy. Rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [WIDEO +18]

Przy tej okazji policjanci zaapelowali, by zawsze zachowywać ostrożność na przejazadach kolejowych i zwracać uwagę na dzieci przebywające w pobliżu torowisk.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: Aresztowano Algierczyka, który wepchnął pod pociąg studenta [18+ WIDEO]

Podziel się