Szukaj

Bestialskie zachowanie uczennic gimnazjum w Kępnie. Brutalnie pobiły koleżankę podczas długiej przerwy w szkole [wideo]

17-03-2018 18:47
Pobicie w Kępnie Fot. Radio SUD / Facebook
Podziel się

W Kępnie przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 doszło do wyjątkowo nieprzyjemnego zdarzenia. Grupa nastolatek podczas długiej przerwy w szkole pobiła inną uczennicę. Młoda dziewczyna trafiła do szpitala.

Lokalna rozgłośnia radiowa w Kępnie, radio SUD, udostępniła w sieci nagranie, które pokazuje brutalne pobicie nastoletniej dziewczyny. Zdaniem dziennikarzy do zdarzenia doszło 13 marca tego roku.

O całym zajściu wiadomo póki co niewiele. 16-letnia dziewczyna została zaatakowana podczas długiej przerwy przez koleżanki. Nastolatka była nawet kopana po głowie. W wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Koniecznie przeczytaj: Idiotyczny pomysł nastolatki – dziewczyna wepchnęła swoją koleżankę dla żartu pod autobus. Refleksja przyszła dopiero po chwili [wideo]

Czytaj też: Nożownik pojawił się na terenie szkoły. Licealiści nie spanikowali, a wręcz pogonili napastnika, zmuszając go do szybkiej ucieczki [wideo]

Ojciec napadniętej dziewczyny złożył już zawiadomienie na policji. Sprawczyniom ataku zostaną postawione zarzuty po dokonaniu obdukcji lekarskiej pobitej nastolatki. Dyrektor szkoły nie chce komentować zdarzenia.

Podczas rozmowy z radiem SUD zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Kępno Mateusz Lewek powiedział:

Sprawczynie tego zdarzenia, mimo, że nie mają osiemnastu lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe.

Warto przeczytać: Skandaliczna sytuacja w polskiej piłce – piłkarz Wisły oskarża trenera o pobicie. „Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy...”

Podziel się