Szukaj

„Nie każdy lubi dzieci, życie to cierpienie” – 18-latka w szokujący sposób tłumaczy, dlaczego jej zdaniem aborcja powinna być legalna [wideo]

26-03-2018 16:39
Youtuberka o aborcji Fot. DominiczqaTv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Czarny Protest sprawił, że w internecie na nowo rozpoczęła się dyskusja dotycząca aborcji. Niestety, poziom rozmów rzadko jest akceptowalny. W dodatku niektóre osoby sprawiają wrażenie niekompetentnych do wyrażania opinii w tak ważnym temacie.

18-letnia Dominika umieściła w internecie wideo, w którym tłumaczy, dlaczego jej zdaniem aborcja powinna być legalna. Dziewczyna uważa na przykład, że przedwczesna śmierć może wyjść dziecku na dobre:

Należy postawić się na miejscu danej osoby oraz tego dziecka – jak wyglądałaby jego przyszłość, gdyby się urodziło. Nie oszukujmy się. Dziecko może bardziej cierpieć przez życie niż jako zarodek, taka jest prawda.

Koniecznie przeczytaj: Ta krótka rozmowa mówi o feministkach wszystko. Uczestniczka czarnego marszu z uśmiechem na ustach wyjaśnia, czym jest dla niej aborcja [wideo]

Czytaj też: Niezwykle mocne słowa posłanki Prawa i Sprawiedliwości – bez owijania w bawełnę powiedziała, co myśli o zwolennikach aborcji i uczestnikach Czarnego Piątku

Ponadto Dominika przekonuje, że nie każdy lubi dzieci, więc aborcja jest lepszym rozwiązaniem:

Nie każdy lubi dzieci i nie każdy chce mieć dzieci i nie każdy do tego macierzyństwa się nadaje. Matki są różne, chyba lepiej usunąć dziecko jak jeszcze jest zarodkiem niż wyrzucić je na śmietnik, gdy jest noworodkiem. A przecież wiele matek tak robi.

Dziewczyna nie jest również zwolenniczką domów dziecka czy adopcji:

Ktoś mi powie, że można oddać je do domu dziecka. Można, ale czy dom dziecka to jest upragnione dzieciństwo dzieci? No nie sądzę. To też nie jest nic dobrego. Racja, może ktoś zaadoptować dziecko. Ale tutaj również nie wiadomo czy dana osoba będzie dobrym rodzicem.

Swój wywód Dominika podsumowała następująco:

Dlatego ja jestem za aborcją. Nie każdy nadaje się na bycie matką. I nie każde dziecko jest w stanie potem żyć normalnie. Chyba lepiej zlikwidować cierpienie a nie je bardziej powodować.

Warto przeczytać: Dziennikarz nie mógł uwierzyć. Uczestniczka „czarnego protestu” przebiła wszystko: „Aborcja powinna pomóc matce i dziecku” [wideo]

Podziel się