Szukaj

Jak doszło do tragedii w Puszczykowie? To nagranie nie pozostawia żadnych wątpliwości [wideo]

04-04-2019 18:35
Wypadek w Puszczykowie Fot. OSP.pl / Facebook.com
Podziel się

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak doszło do tragedii w Puszczykowie. Okazuje się, że kierowca karetki, która utknęła pomiędzy rogatkami, próbował ratować sytuację i ustawić pojazd wzdłuż torów. Manewr ten się jednak nie udał i pociąg dosłownie zmiótł ambulans stojący na jego drodze.

Jak wczoraj informowaliśmy, do tego śmiertelnego wypadku doszło ok. godz. 16:00. W wyniku tego zderzenia zginęły dwie osoby, a jedna w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala (więcej: Tragedia w Puszczykowie: Pociąg wjechał w karetkę pogotowia. Dwie osoby nie żyją, trzecia walczy o życie [foto]).

Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak karetka wjeżdża na przejazd w momencie, gdy zamykają się zapory. Kiedy pojazd nie może się wydostać, kierowca ambulansu próbuje się wycofać, aby móc ustawić się równolegle do torów. W tym samym czasie nadjeżdża pociąg i z dużym impetem uderza w ambulans.

Koniecznie przeczytaj: Drastyczne nagranie. Samochód został zmiażdżony przez pociąg. Kierowca zignorował opuszczone zapory [wideo]

Czytaj też: Drastyczne nagranie. Kobieta stojąca na peronie została zepchnięta pod nadjeżdżający pociąg. Nie miała szans, by przeżyć [WIDEO+18]

Warto przeczytać: Szokujące zachowanie kierowców. Podnieśli rogatki i wjechali na tory tuż przed pociągiem. PKP ostrzega: „To igranie ze śmiercią”

Podziel się