Szukaj

Nagranie z polską zakonnicą podbija światowy Internet. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

31-07-2017 14:39
Polska zakonnica pędzi na rowerze Fot. JonnyTGood / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krótki film, na którym widać siostrę zakonną pędzącą z niesamowitą szybkością na rowerze, zrobił prawdziwą furorę w Internecie. Nagranie zarejestrował hiszpański kierowca jadący drogą do Santiago de Compostela.

Siostra ze zgromadzenia św. Elżbiety Węgierskiej została uchwycona na nagraniu zarejestrowanym z wnętrza mijającego ją samochodu. Kiedy zjeżdżała z górki, udało się jej osiągnąć naprawdę zawrotną szybkość, zwłaszcza że przyjęła aerodynamiczną pozycję.

Okazuje się, że zakonnica, która miała przypiętą flagę Polski, jechała do sanktuarium w Santiago de Compostella. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez pielgrzymów, gdyż znajduje się tam grób św. Jakuba, który był jednym z dwunastu apostołów.

Koniecznie przeczytaj: Rubik protestowała pod polską ambasadą w Berlinie. Udzieliła wywiadu niemieckiemu dziennikowi. „Trzeba dmuchać na gorące” [WIDEO]

Czytaj też: Brytyjski policjant w brawurowy sposób zatrzymał złodzieja [WIDEO]

Widziałem na niej wiele zakonnic na rowerach, ale takiej jeszcze nigdy – mówił autora nagrania w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem „El Pais”.

Nagranie z polską siostrą stało się hitem zagranicą, głównie w mediach społecznościowych w Hiszpanii i Francji. Po komentarzach w sieci widać, że zakonnica rozbawiła internautów, którzy są zachwyceni jej zaangażowaniem. Niektórzy żartują, że zapewne bardzo zależało jej na tym, aby nie spóźnić się na mszę.

Warto przeczytać: Polska może awansować na… 3 miejsce w rankingu FIFA. Jednak te warunki muszą zostać spełnione

Podziel się