Szukaj

Szokujące nagranie z Bydgoszczy. 14-latka została brutalnie pobita przez koleżankę [WIDEO]

18-10-2017 14:25
14-latka została brutalnie pobita przez koleżankę w centrum Bydgoszczy Fot. To Się Dzieje / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niestety nagrania z polskimi nastolatkami zachowującymi się bardzo agresywnie w stosunku do rówieśników pojawiają się coraz częściej. Tym razem w Bydgoszczy 14-latka została brutalnie pobita przez swoją o rok starszą koleżankę. Dziewczynie nikt nie chciał pomóc.

Pobicie miało miejsce w centrum Bydgoszczy, w parku przy galerii Zielone Arkady, popularnym centrum handlowym. Brutalna 15-latka okładała pięściami i szarpała o rok młodszą dziewczynę. Ofiara błagała o pomoc, jednak nikt nie reagował. Przyglądające się atakowi inne nastolatki zamiast interweniować, nagrywały zdarzenie i kibicowały swojej brutalnej koleżance. W tle słychać okrzyki zachęcające 15-latkę do dalszego ataku.

Koniecznie przeczytaj: Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

Czytaj też: Ostra bijatyka w centrum Katowic nagrana przez kamery miejskiego monitoringu [WIDEO]

Nie wiadomo, dlaczego doszło do pobicia i czym była spowodowana aż taka agresja nastolatki. Sprawą zajęła się już policja.

Znamy ten film. W mediach społecznościowych opisano go jako atak nieznanych sprawców, ale szkoła i rodzice pokrzywdzonej zgłosili wcześniej to pobicie, bo nagranie krążyło wśród uczniów. Udało nam się też ustalić napastniczkę. To 15-latka z Bydgoszczy – skomentował w rozmowie z „WP” podkomisarz Przemysław Słomski z kujawsko-pomorskiej policji.

Warto przeczytać: Łowcy pedofilów złapali muzułmanina, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [WIDEO]

Podziel się