Szukaj

Potrącił policjanta, a potem staranował bramę Pałacu Prezydenckiego. Jest nagranie [wideo]

23-01-2019 10:33
Alarm, nagranie spod Pałacu Prezydenckiego Fot. Alarm TVP1 / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj w centrum Warszawy. Kierowca, który jechał pod prąd, potrącił usiłującego go zatrzymać policjanta. Potem, uciekając, wjechał w bramę Pałacu Prezydenckiego.

„Alarm” TVP pokazał nagranie z monitoringu. Widać na nim moment, w którym kierowca uderza w policjanta i wiezie go przez moment na masce samochodu. Po zrzuceniu funkcjonariusza na jezdnię, auto szybko odjeżdża.

Sceny jak z sensacyjnego filmu, czyli kierowca volkswagena nie zatrzymuje auta, przyspiesza, uderza w naszego policjanta, przez kilka - kilkanaście metrów wiezie go na masce. Zrzuca z tej maski, po czym chce uciec

Koniecznie przeczytaj: Kierowca wjechał w ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. „Nie ma z nim logicznego kontaktu”

Czytaj też: Arab zaatakował policjanta kamieniami, a potem wyciągnął nóż. Szybko tego pożałował… [+18 wideo]

- opisał sytuację asp. sztab. Mariusz Mrozek, cytoany przez tvp.info.

Chwilę potem samochód wjechał w bramę Pałacu Prezydenckiego. Jak podaje policja, 36-letni kierowca prawdopodobnie stracił kontrolę nad pojazdem i dlatego uderzył w ogrodzenie.

Z mężczyzną nie było logicznego kontaktu, możliwe, że znajdował się pod wpływem narkotyków lub innych środków mających wpływ na jego zachowanie. Zatrzymany kierowca został zabrany na badania.

Według najnowszych informacji mężczyzna przebywa nadal na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu.

Policjant doznał obrażeń biodra, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Warto przeczytać: Jeleń…. przeleciał na samochodem. Dosłownie! Niezwykłe nagranie spod Łomży [wideo]

Podziel się