Szukaj

Chełm: Mężczyzna wracał nago do domu. Tłumaczył to głupim żartem kolegów

04-09-2018 21:00
Policyjne radiowozy Fot. Cezary p / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Jak poinformował portal lublin 112.pl, do nietypowego incydentu doszło w niedzielę w centrum Chełma. Tamtejsi policjanci zainterweniowali w sprawie mężczyzny, który spacerował nago na rondzie Dmowskiego. Jak się okazało, wszystko z powodu specyficznego żartu kolegów.

Z relacji mediów wynika, że około godziny 17:00 kierowcy jadący drogą krajową nr 12, zauważyli spacerującego chodnikiem nagiego mężczyznę, który najpierw szedł  wzdłuż ul. Rejowieckiej, później pojawił się przy restauracji McDonald’s, a po pewnym czasie zatrzymał się na środku ronda Dmowskiego, czyli u zbiegu ul. Włodawskiej, Lubelskiej i Podgórze.

Kierowcy nie kryli zdumienia tym niecodziennym widokiem. Niektórzy z nich ograniczyli się do drwin, jednak byli się i tacy, którzy zaniepokoili się losem nagiego człowieka. Dopiero po pewnym czasie wezwano funkcjonariuszy policji. Gdy przyjechali na miejsce, mężczyzna miał już na sobie ubranie przyniesione przez przypadkowe osoby.

Koniecznie przeczytaj: Zboczeniec grasuje przy cmentarzu w Gorzowie Wielkopolskim. Obnażał się przed kobietami. Trwa akcja policji

Czytaj też: Opole Lubelskie: Mężczyzna oblał benzyną i podpalił drzwi kościoła. Policja publikuje nagranie [wideo]

Podkom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, poinformowała, że mężczyzna padł ofiarą żartu swoich kolegów, z którymi spożywał alkohol. Kiedy miał już dosyć i usnął, znajomi rozebrali go, a następnie oddalili się wraz z jego ubraniami. Po pewnym czasie mężczyzna obudził się i postanowił wrócić do domu.

Warto przeczytać: Kamil Grosicki zareagował na zaproszenie na mecz reprezentacji. Jego żart nie przypadł internautom do gustu [foto]

Podziel się