Szukaj

Wymowne zestawienie. Muzułmańskie dzieci w Wielkiej Brytanii krzyczące „Allah Akbar” i mali patrioci z Polski [WIDEO]

04-09-2017 20:36
muzułmańskie dzieci w Wielkiej Brytanii krzyczące „Allah Akbar” Fot. Akcja XD / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krótkie zestawienie opublikowane w sieci na prostym przykładzie pokazuje, jak bardzo Wielka Brytania zaczyna kulturowo różnić się od Polski. Z jednej strony widzimy muzułmańskich uczniów wykrzykujących na ulicy „Allah Akbar”, a z drugiej polskie dzieci ubrane w barwy narodowe, skandujące „Polska, Polska”.

Społeczność muzułmańska w Wielkiej Brytanii staje się coraz większa. Imigranci z Bliskiego Wschodu mają średnio więcej dzieci niż Anglicy, co staje się zauważalne zwłaszcza w szkołach. Pierwsza część poniższego filmiku pokazuje, jak wygląda typowa wycieczka szkolna w wielu miejscach Wysp. Muzułmańskie dzieci wesoło wykrzykują „Allah Akbar”, mimo iż jest to zawołanie coraz bardziej w Europie kojarzone z zamachami terrorystycznymi.

Koniecznie przeczytaj: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Czytaj też: Szokujące zachowanie imigranta w Wielkiej Brytanii. W ohydny sposób pokazał Anglikom, jak ich „szanuje” [WIDEO]

W zupełnym kontraście pozostaje obrazek z Polski. Grupa dzieci ubrana w barwy narodowe, wymachuje polskimi flagami i wznosi okrzyki „Polska, Polska”.

Warto przeczytać: Skandaliczne traktowanie polskich pracowników w Wielkiej Brytanii. Dostali zakaz mówienia po polsku

Podziel się