Szukaj

To zdjęcie wywołało szeroką dyskusję. Tak muzułmanie szanują przepisy obowiązujące w Polsce [foto]

20-08-2018 18:14
Muzułmanka w aquaparku Zakopanem Fot. Karol Stanicki / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie muzułmanki korzystającej z usług aquaparku w Zakopanem. Internauci bardzo szybko zauważyli, iż kobieta korzystała z tego obiektu pomimo tego, iż nie posiadała regulaminowego stroju kąpielowego. Zdaniem niektórych to niepokojący symptom, potwierdzający fakt powolnej islamizacji naszego kraju.

Ostatni przypadek dotyczy Aquaparku w Zakopanem. W strefie basenów, gdzie obowiązują stroje kąpielowe, pojawiła się muzułmanka w charakterystycznym stroju kąpielowym zwanym burkini. Pomimo tego, iż tego rodzaju ubiór narusza regulamin pływalni, nikt z personelu nie zaprotestował.

Jak przypominają niektóre media, to podobnej sytuacji doszło 2 lata temu w Koszalinie. Wówczas zarząd placówki wydał oświadczenie, w którym przyznał, że burkini jest niedozwolonym strojem kąpielowym.  

Koniecznie przeczytaj: Przerażające doniesienia z Zakopanego. Muzułmańscy turyści praktykują rytualny ubój: „Zarzynają je na dziko” [+18 wideo]

Czytaj też: UK: Angielska Liga Obrony zorganizowała protest przeciwko budowie meczetu. Tak odpowiedzieli muzułmanie i lewica [wideo]

Co warto podkreślić, tego rodzaju kostiumy są zakazane m.in we Włoszech i Francji. Decyzje te podejmowano głównie ze względów higienicznych. Ponadto, chciano też zadbać o komfort innych użytkowników pływalni, którzy przyzwyczajeni są do określonego standardu i obyczajowości.

Warto przeczytać: „PO wzięła miliony i wydała na durne bilbordy”. Internauci odpowiadają na akcję opozycji [foto]

Podziel się